22 Aralık 2016 Perşembe

TURSENG HAYVAN HAKLARI DERNEĞİ


                             

bilindiği üzere birkaç ay önce azerbaycan / bakü`ye yerleştim, mesleki ve sosyal sorumluluk çalışmalarıma burada devam etmekteyim. 
azerbaycan daha önce de defalarca belirttiğim üzere hayvan hakları ihlallerinin en sık ve en yoğun yaşandığı ülkelerden birisi olup, bu yönüyle hayvan hakları savunucusu hukukçu olan şahsımı her daim dehşete düşürmüştür, düşürmeye devam etmektedir. 
http://www.turseng.com/search?q=azerbaycan+ - bu ülkedeki hayvan hakları ihlallerine yönelik detaylara bu linkten ulaşmak mümkün.
hayvan haklarına daha fazla fayda sağlamak, hayvanlara daha faza yardım edebilmek amacıyla TURSENG HAYVAN HAKLARI DERNEĞİ`ni kurmuş oldum.
Hayvan haklarına yönelik her türlü çalışmayı artık bu dernek adı altında yapmaktayım. 
Azerbaycan`da idare tarafından sokak hayvanlarına yönelik gerçekleştirilen herhangi bir olumlu çalışma bulunmadığı için, ilk aşamada ağırlıklı olarak sokak hayvanlarının kısırlaştırılması ve beslenmesine yönelmiş bulunmaktayım. Hayvan haklarına ilişkin diğer çalışmalar sonraki aşamalarda devam edecek inşallah.
Azerbaycan`da hayvan haklarına yönelik çalışmalara destek vermek isteyenler için: 
Turseng Derneğinin PAYPAL HESABI turseng@gmail.com
Bu hesaba bağış yaparak Azerbaycan`da hayvan haklarına yönelik çalışmalarımıza destek olabilir, katkı sağlayabilirsiniz. Sitede sağ sütunda yer almakta olan DONATE butonuna tıklayarak derneğe ait paypal bağış sayfasına gidebilir, bağış işlemini oradan gerçekleştirebilirsiniz.


                               
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...