Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

cem boyner
sahip olduğu tüm markalarının bugünden itibaren ben ve çevrem tarafından ebediyen boykot edilmesine sebep olan açıklamalar yapan şahıs.
bu tür kan kokusundan hoşlanan, zevk için hayvan öldüren avcıların hayvan haklarına duyarlı insanlar tarafından ürün/marka boykotu şeklinde tepki görmesi hayvan hakları adına son derece önemlidir.
hayvan hakları savunucusu, hayvan sever yada sadece masum hayvanların zevk için öldürülmesinden vicdanı rahatsız olan duyarlı bir insansanız, bu boykot eylemine fiilen katılmanız deryada bir zerre kadar da olsa hayvan hakları açısından faydalı olacaktır.
en azından bu avcının ürünlerini satın alarak kanlı çarkın dönmesine yardımcı olmamış olursunuz ürün boykotuyla. size mal satarak elde ettiği gelirle av amaçlı safarilere katılmasına destek vermemeniz bile çok önemli adımdır o masum canlarımız için.
son olarak iyi ki, bu vahşet olayını saklamayıp kamuoyuna açıklamış bu şahıs aksi takdirde bu katliamlardan haberimiz olmayacak, bu çarkın dönmesine katkıda bulunmaya devam edecektik.