Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

EDİRNE HAYVAN BARINAĞI

adresi olin yağ fabrikasının 2 km. ilerisi şeklinde tarif edilen, telefon numarası 02842355231 şeklinde olan, kuru mama, konserve mama, parazit ilacı ve karma aşı, her türlü veteriner ve beşeri ilaç ihtiyacı olan barınak. barınağın uzun adı edirne belediyesi kedi ve köpek bakım evidir.

bu barınağa da diğerleri gibi kargo ve pet siteleri aracılığıyla mama yardımında bulunabilirsiniz.

not: bir aralar sözlükte sol frame'i her gün onlarca telefon numarası eklemek suretiyle dolduran bir yazar vardı, sıkılıp mecburen donuz'a eklemiştim.
şimdi ise, türkiye ve gelişmemiş veya gelişmekte olan ülkelerdeki tüm barınakları, daha fazla bilinmesi, yardım edilmesi, en azından google'da adını yazıp arayan herkesin kolayca adres ve telefon bilgilerine ulaşabilmesi için sözlüğe eklemeyi planlayan biri olarak o yazarın azmi, sabrı ve zamanı bende olsaydı, tüm bu barınakları bir günde sözlüğe eklemiş olurdum diye düşünmekteyim.
sözlükteki hayvansever, hayvan hakları savunucusu veya sadece hayvanlara karşı duyarlı yazarların kendi illerindeki barınakları adres ve telefon ve de acil ihtiyaç listesi ile birlikte sözlüğe başlık ve entry olarak eklemeye davet ediyorum.
emin olun bu davranış hayvan hakları adına son derece faydalı olacaktır.