Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

GÖLBAŞI HAYVAN BARINAĞI ZİYARETİNDEN RESİMLER-1

"daha önce de bir kaç defa belirttiğim gibi, bu canların bir bölümü barınağa gelmeden önce sokaklarda işkence ve şiddet gördüğünden, dikkat çeken ve can acıtan husus şu oluyor: sevmek için eğildiğinizde bu canlardan bazıları yere yatıp gözlerini kısarak korkuyor ve patileriyle yüzlerini kapatmaya çalışıyor. sosyal sorumluluk anlayışım gereği uzunca bir süredir hayvan haklarıyla uğraşan biri olarak, bu durum kadar beni derinden üzen başka bir hususun olmadığını söyleyebilirim.
şahsen bu durumla gölbaşı barınağında karşılaşmış biri olarak bu barınakları ziyaret etmenin sadece mama bağışı yapılması açısından değil, bu derin travmalar almış, insanoğlunun! türlü işkencelerine maruz kalmış canlara sevgi ve şefkat gösterilmesi bakımından da önemli olduğunu düşünmekteyim."

Not: Resimlerin tamamı tarafımızdan barınak ziyaretimiz sırasında çekilmiştir. Tüm hakları tarafımıza aittir. Hiç bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, bu blog dışında hiç bir mecrada yayınlanamaz. Aksi durumda telif hakkı ihlali gerekçesiyle, ihlalde bulunan şahıs, kurum, kuruluş v.s. karşı hukuk yoluna başvuruda bulunacağız. 
Bu blog'daki tüm resim ve yazıların telif hakları mahfuzdur, yalnızca bu blog sahibi olarak, earthlings müstear adını kullanan gerçek kişiye aittir.