Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

KÜRK GİYEN ÜNLÜLER - 6. Yazı


inancım gereği allah (c.c.)ın yarattığı hiç bir varlığa fiziksel açıdan olumsuz sözü geçtim, düşüncede bile bulunmamaya çalışmama rağmen, allah (c.c.)ın yarattığı halinden estetisyenlerin katkılarıyla tamamen uzaklaşarak bir birinin kopyası ucubelere dönüşen estetik mamullerinden olduğu için "yağlı, orantısız bir hilkat garibesi" demekten çekinmediğim kim kardashian.
aşağıdaki videodan da görüleceği üzere kürk giydiği için hayvan hakları savunucusu bir cesur yürekli bayan tarafından, parfüm tanıtımındayken "kürk giyen cadı!!!" şeklindeki söylemlerle birlikte unlu eyleme maruz kalmıştır.
özellikle amerika gibi hayvan hakları savunucularının kürk giyen şahıslara, kürk üreten ve satan mağazalara yönelik boyalı, unlu eylemlerini, hayvan deneyi yapan laboratuvarlara karşı yine üzerlerinde deney yapılan hayvanların kurtarılması gibi çalışmalarını hayret ve beğeniyle takip etmekte, desteklemekteyim. türkiye gibi hayvan hakları mevzuatının son derece yetersiz olduğu bir ülkede bu tür cesur eylemlerin gerçekleşmemesi tarafıma ilginç gelmektedir. bu tür makul sınırlar içinde kalan, amacını aşmayan, amaca uygun eylemlerin hayvan hakları adına yığınla söylemden çok daha etkili olduğu açıkça görülmektedir.