Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

KÜRK GİYEN ÜNLÜLER - 7. Yazıruhsar adlı diziyle de bilinen (bkz: göksel kortay) ve avrupa yakası dizisinde rol almış bulunan (bkz: suna keskin) gibi iki tiyatrocu.

kürk karşıtı ünlülerden melis alphan'ın da değindiği gibi sanatçı olarak topluma olumlu yönde etkide bulunması gereken bu iki tiyatrocu gibi sanatçıların hayvan haklarına aykırı bir şekilde kan kokulu ticarete destek vererek kürk giymesi anlaşılmazdır.

bir kere daha, kürk giysi değil, %100 canlı
o kürkler sizler için, süs amaçlı giyesiniz diye değil, gerçek sahipleri olan, bin bir çeşit işkence ile öldürülmek suretiyle kürkleri üzerlerinden koparılarak alınan tavşan, fok, sincap, tilki, çinçilla gibi canlar için yaratıldı. bu kürkleri yaratılış amacınıza aykırı olarak kullanmanızı kınıyor, en kısa zamanda merhamet gibi asil bir duyguyla tanışarak bu kürkleri gerçek sahipleri olan canlara bırakmanızı, kürk giymekten vazgeçmenizi diliyoruz.
diğer sosyal araçlardan yararlanan hayvan haklarına duyarlı herkese, kürk giyen tüm ünlülere, twitter, facebook gibi hesapları üzerinden ulaşarak kürk giymelerini kınayan mesajlar atarak tepki göstermelerini önermekteyim.

ek: bu da bir başka kürk giyen şahıs sinem güven
 kürke hayır!!!