Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

MACUNKÖY HAYVAN BARINAĞI

ankara macunköy barınağı olarak sadece isim itibariyle bilinen, ancak hem tam adresinin bilinmemesi, hem de merkeze biraz uzak olması sebebiyle çoğunlukla gönüllüler tarafından gidilmeyen, uğranılmayan rehabilite ve bakımevi. 
barınağın adresi: macunköy rehabilite ve bakımevi merkezi, istanbul yolu 7. km. (a city outlet avm arkası) macunköy girişi, macunköy/yenimahalle/ankara. 
bu avm-nin önüne varıldığında zaten kime sorsanız barınağın yerini tarif eder. barınakta çok sayıda sahiplenilmek üzere bekleyen yavru ve yetişkin köpek var. bir dost sahiplenmek isterseniz yada sadece barınak ziyareti yapıp kendi elinize mama dağıtmak isterseniz bu barınak da aklınızda bulunsun. ayrıca yenimahalle bölgesinde küpesiz yani kısırlaştırılmamış köpek görürseniz, trafik kazası geçirmiş veya başka bir nedenle yardıma muhtaç hasta sokak kedi ve köpeği ile karışılaşırsanız aşağıdaki telefondan arayarak açık adresi vermek suretiyle bu hayvancıkların belediye veterinerlik ekipleri tarafından alınarak barınakta tedavi ve rehabilitesinin ücretsiz olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz. devamında sürekli arayarak hayvancıkların durumunun takip edilmesini öneririm. 
barınağın telefonu: 03123972474