Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

MÜHYE HAYVAN BARINAĞI


Yazı 1
uzun adı çankaya belediyesi sahipsiz hayvan barınağı olan, ankara/mühye'de bulunan, ankara'daki diğer çok sayıda barınak gibi mama, ilaç, gönüllü, en önemlisi de sevgi ihtiyacı bulunan, canlarımızın yaşamaya çalıştığı barınacak yer.
adres: mühye köyü, yeşilkent mah. ankara,
tlf. 0 (312) 442 37 18 faks 0 (312) 442 63 98
bu barınağın diğerlerinden farklı olarak gayet aktif bir sitesi de var:
pek değerli düşünür!, izinde yüzbinlerin olduğu hilal cebecinin rengarenk giysilerini! ilgiyle takip etmekten zaman bulursanız, bu siteye girip inceleyin derim. sitede barınak ve buradaki canlarımız hakkında detaylı bilgiler var. gereksinimler sekmesinde barınağa giderken götürülebilecekler de belirtilmiş.
yukarıdaki ve şu andaki sözüm hem sözlükten içeri, hem de sözlükten dışarı. yani, hem binlerce sözlük yazarına, hem de sözlük dışından olup da sözlükte çoğunlukla garip bir kendine hayranlıkla, bir değerli düşünürün de * dediği gibi "dünyada en önemli kelimeyi" kendi ismini arayanlara:
bu siteyi inceleyin de, çocuklar (masum olmaları gerekirken, çoğu zaman tam tersi olabilen, kilolu sınıf arkadaşına "şişko", gözlüklü arkadaşına "dörtgöz" demekle başlayıp, zavallı canlara eziyet etmeye, üzerlerine benzin döküp yakmaya kadar gidebilen bir acımasızlık, merhametsizliğe sahip olabilen küçük insanlar) tarafından atılan taşlarla vücudunda neredeyse tümöre dönüşmüş bir hematom ortaya çıkan güzelim köpeciği görün: http://cankayabldbarinagi.wordpress.com/
görün de, belki bu uzun, upuzun tatilden bir günü bu canlara ayırabilesiniz...

---------------------------------------------------------------
Yazı 2
bulunduğu yer biraz sapa olduğundan, sahipsiz hayvanlara destek olmak isteyenler için haftasonlarında en az 3 (üç) kişinin talep etmesi halinde 5 (beş) güzergahtan belediye aracı sayesinde de gidilebilecek barınak.
taleplerin cuma gününe kadar iletileceği telefon: 4403241