Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

mehmet turgut


kürk giyen ünlülerden funda arar adlı şahsın kimlerin satın aldığını bilemediğim son albümü için beyaz kürklü fotoğraflarını çeken ve garip bir tutarsızlıkla hayvan hakları savunucusu olduğunu iddia eden, oldu olacak hatem yavuz ve ivana sert kanlı kürk ticareti ortaklığına üçüncü olsun şeklinde düşünceleri akla getiren fotoğrafçı.
kullanılan beyaz kürkün imitasyon olduğu açıklanmadığından, bilakis "funda arar hayvanseverleri çok kızdıracak bu kürklü resimlerle" şeklinde haberlere rastladığımızdan, ayırca söz konusu şarkıcının önceki tarihlerde de çeşitli mecralarda kürkle görüldüğü bilindiğinden gerçek kürk olduğunu algılıyor ve doğal olarak gerçek hayvan hakları savunucuları olarak tepki gösteriyoruz.
mehmet turgut tarzı hayvan hakkı savunuculuğunu ise algılayamıyoruz. bu mehmet turgut isimli fotoğrafçının kendini hayvan hakları savunucusu olarak ilan edip, bir taraftan "bu kürk sana çok yakıştı, fundacığım, rengini açtı bööööyle, keh keh" şeklinde albüm resimleri çekmesini mümkün değil anlayamıyoruz.
söz konusu fotoğrafçının çektiği gerçek kürklü resimler için: 
GOOGLE GÖRSEL

funda arar'ın kürk giymesi hakkındaki düşünceler.funda arar - kürk giyen ünlüler