Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

TECAVÜZ MAĞDURU AYŞA KÖPEĞİN İLK DURUŞMASI - 1. ve 2. Yazılar

Resimde görülen tecavüz mağduru Ayşacan köpek, 31.05.2012 tarihinde yapılan duruşmasına kendisi de katılmıştır.
------------------------------------------
ilk duruşma şubat ayında yapılacaktır. UNUTMAYALIM, HER ZOOFİL, POTANSİYEL PEDOFİLDİR!!!
sitesindeki en son haberde, istanbul'da ayşa adlı sokak köpeğinin tecavüze uğraması nedeniyle, sokakta kontrol altında bakmakta olan hayvan hakları savunucularının çabası ile açılan davanın şubatta gerçekleşecek olan ilk duruşmasına katılım çağrısı yer alıyor.
istanbul'da bulunan tüm hayvan dostlarının bu duruşmaya katılarak, zavallı köpeciğin hakkını araması ve bu sokak köpeğine sahip çıkan gerçek insanlara destek vermesi gerekmektedir.

yer: istanbul kadiköy 6.asliye ceza mahkemesi
tarih: 21 şubat 2012 salı
saat: 09:30

ufuk günaydın adlı kedi yamuk'u işkenceyle öldürmekten yargılanan ve yargılaması devam eden, 6. duruşması 31 ocak 2012 tarihinde yapılacak olan sanığın yargılanmasını sağlayan kedi yamuk'un can dostu ahmet hüsnü arda baran gibi bu zavallı köpeğe sahip çıkan şimdilik adını bilmediğimiz bu gerçek insanlara da desteğimizi esirgemeyelim.
----------

kendisine bakıp gözeten bir kaç iyi insanla karşılaştı diye, maalesef tüm insanları onlar gibi zannettiği ve çoğu zaman vahşileşe bilen insan denen mahluktan korkmayıp yaklaştığı için, bir gece arabaya konularak kaçırılıp tecavüz edilen zavallı ayşa köpek'in hakkının aranacağı, 21.02.2012 tarihli duruşma.
h.k.k. halihazırdaki insanmerkezli halinden çıkarılarak, ecocentric (doğamerkezli) bir anlayışla yeniden yasalaşmadığı, kabahatler kanunu kapsamından çıkarılarak t.c.k. kapsamına alınmadığı, hayvanlara yönelik suçlara insanlara yönelik suçlarla aynı yaptırımlar uygulanmadığı sürece sonsuza kadar devam edecek olan suçun duruşmasıdır ayrıca.