Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

Hayvan Haklarına Yönelik Hukuki Bilgi Edinmek

bilindiği üzere hayvan hakları mevzuatında uzman bir hukukçu olarak hem ekşisözlük'te, hem de blog'umda hayvan hakları ile ilgili hemen hemen her alanda yazı ve entry yazmakta, hayvan haklarına duyarlı şahıslarda hukuki bilinç ve hayvan haklarına yönelik bilgi oluşmasına yönelik çalışmaktayım. yaklaşık 17 aydır bu mevzuat alanında yazmama rağmen halen hayvan hakları ile ilgili tüm konuları tamamlamış değilim. o kadar geniş bir alan ki hayvan hakları bu kadar uzun sürede hemen hemen her konusunda yazmış olmama rağmen bazen henüz yazmamış olduğum hususlar bulabiliyorum, karşıma çıkabiliyor.
özetle, blog'da hayvan hakları ile ilgili herhangi bir hususta arama yapmanıza rağmen ilgili bir yazıya ulaşmamanız halinde, herhangi bir konunun altında bulunan yorum ekle kısmından yorum yazarak bulamadığınız konuyu yazmam üzere tarafıma iletebilirsiniz. bu durumda yorumunuz tarafıma onay için geleceğinden hem onaylayarak yayınlanmasını sağlar, hem de blog'da bulunmayan ve bilgi edinmek istediğiniz hayvan hakları ile ilgili konuyu yazarak yayınlarım.
hayvan hakları ile ilgili her alanda hukuki bilgi edinmek çok önemli, hayvan haklarına yönelik yapılan çalışmalarda. haklarını savunduğumuz canlara yönelik hukuki hususlarda bilgi sahibi olmak, canları daha iyi korumayı sağlayacaktır.
önemli: 1. lütfen, blog'da iyice arama yapmadan, konu yok şeklinde düşünerek yazmayın. belirttiğim gibi blog'da hemen hemen her konuda yazı var hayvan hakları ile ilgili. çok iyi ve doğru anahtar kelimelerle arama yapmanız aradığınız konuya ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.
2. yalnızca ve yalnızca blog'da bulamadığınız ve bilgi edinmek istediğiniz hayvan hakları ile ilgili hususları iletmek için yazınız.