Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

Sanayi bölgelerinde kötü koşullarda bulunan köpekler - 2. yazı


resimlerde görülen adeta çöplüğe dönüştürülmüş arazi buralarda düzenli çalışanlarla birlikte özellikle yine resimlerde görülen kamyonların sahipleri/şoförleri, v.s. işte tamamen oradakiler tarafından oluşturulmuş korkunç durumda alandır ki, buralarda oldukça kötü koşullarda yaşamaya çalışan canötesicanlar.
bugün yapmamam gerekeni yapıp güneşte uzun süre yürümüş bulundum, bu nedenle başım şiddetli şekilde ağrıyor, daha sonra inşallah buralarda hemen her gidişimizde bulduğumuz şırınga, kırık bira şişeleri, canlara doğru fırlatılmış içi çiş dolu pet şişeler, özetle tüm olumsuzluklar hakkında yazacağım.
daha wc kullanmayı öğrenmeyip pet şişelere ihtiyaç gidererek canlara fırlatmış olanları yine aynı mantalitedeki şahısların savunmasını önermekteyim.
bu linkte 10. resimde bu iğrençlik abidesi pet şişelerden birisi gözüküyor, şimdi dikkat ettim.
bu canların bulunduğu kısmın biraz ötesinde bir wc var üstelik. wc kullanmayıp bu iğrençliği yapan, yavrucakların bulunduğu kısma fırlatan embesillerin beyninin yerinde bir topa jöle bulunduğundan eminim. beyni olan bunu yapmaz.
ek: bu ve benzer hayvan hakları başlıklarında klavyedeki tek bir noktaya bile değmeyecek olan hayvan düşmanlarına tarafımdan yanıt verilmemektedir/verilmeyecektir.
bunlarla hayvan hakları ile ilgili başlıklarımda polemik oluşturulmamasını ve yanıt verilmemesi gerektiğini belirtmekteyim diğer hayvan haklarına duyarlı şahıslara.