Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

şirinevler üst geçitte bekleyen karizma kedi
başından beri endişe ettiğim akibeti hakkında olumsuz düşüncede olduğum, %1 bile olsa sahiplenilme olasılığını da gözardı etmeyerek hakkında kesin bilgi edinmek istediğim can. ilgili entry'lerimde kısa zamanda sahiplenilmezse akibetinin canayakın ve maalesef insandan korkmayan diğer sokak canları gibi olacağını öngörmüş bulunduğum candır aynı zamanda. bu olay da hayvan haklarına duyarlı herkese benzer durumda bulunup insan kaynaklı tehlikelere açık halde bulunan canlara özel önem verilmesi ve evleviyetle sahiplenilmesi gerektiğini bir kez daha göstermektedir.
%1 sahiplenilmiş olması ihtimaline dayanarak bu canı sahiplenmiş olanların veya hakkında kesin bilgi sahibi olanların http://turseng.blogspot.com/...eyen-karizma_7221.html şu linkten, yorum bölümünden tarafıma ulaşarak bilgilendirmesi makbule geçecektir.
ilaveten, twitter/facebook gibi şahsen çeşitli nedenlerle uzak durduğum ama hayvan haklarına yönelik faydası bulunduğu/bulunabileceği yadsınamayan sosyal medya araçlarını kullananların bu canın resmini ve bu başlığı yayarak bilgisi olanların bilgi vermesini sağlamalarını önermekteyim.