Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

tecavüz mağduru ayşa köpeğin üçüncü duruşması - 27.11.12 İstanbul
9 gün sonra yapılacak olan, hayvan haklarına duyarlı herkesin yoğun katılımının beklendiği önemli duruşma.
duruşma tarihi: 27.11.2012
duruşma saati: 10:35
duruşma yeri: kadıköy 6. asliye ceza mahkemesi
tecavüz mağduru can, ayşa köpeğin hakkının aranacağı bu duruşmaya istanbul'da ikamet eden tüm hayvan hakları savunucuları/hayvanseverler/hayvan haklarına duyarlı kimselerin katılım göstermesi, ayşacanın hakkını başından itibaren arayan tülin palay elmasoğlunu desteklemesi elzemdir hayvan hakları adına. duruşmaya katılacakların mevcut zoofil, potansiyel pedofil şerafettin şenolun duruşmada hazır bulunması halinde resmini çekerek sosyal medyada paylaşmasını önermekteyim. türkiye'deki hayvan tecavüzcülerinin ilgili entrymde de belirttiğim üzere maalesef yurtdışındakinin tam tersine teşhir edilmemesi nedeniyle bu tür zoofil/pedofiller bundan güç alarak korkunç eylemlerini hayvanlar ve çocuklar üzerinde devam ettirmektedirler. bu sapıkların topluma tanıtılması, hem hayvan, hem de çocuk canların bu sapıkların şerrinden teşhir edilmek suretiyle korunabileceğini düşünen/savunan biri olarak, bu sanığa duruşmada ve/veya günlük yaşamda denk gelenlerin/tespit edenlerin/tanıyanların resmini çekerek paylaşmasını önemli bulmaktayım bu açıdan.
bu korkunç suçun mağduru ayşa köpek 2. duruşmasında hazır bulunmuştu, candostu tülin palay elmasoğlu'yla.
http://turseng.blogspot.com/...l-pedofildir-aysa.html tecavüz suçunun mağdurunun resimleri bu linkte, suçun failinin resimleri maalesef yazılı/görsel/sosyal medyada bulunmamaktadır, duruşmaya katılacak olanlar bu sanığın resmini gönderdiğinde bu linke ekleyeceğim.

tülin palay elmasoğlunun twitter adresi buymuş: https://twitter.com/tpalay twiter kullanan herkesin bu hayvan haklarına duyarlı, yaşanan diğer onlarca benzer suçun aksine, ayşacan'ın hakkını yerde bırakmayarak, yargı yoluyla arayan bu bayanın hesabını takip etmesini, kendisi ile ayşacan'ın akibeti hakkında irtibatta olmasını ve maalesef yaşadığı korkunç tehlike, travma ve trajediye, bildiğim kadarıyla halen sokaklarda yaşam ve can güvenliğine yönelik muhtemel onlarca tehdide açık olarak yaşamakta olan ayşacan köpeği yuvasına alabilecek olan veya en azından güvenli bir bahçe sunabilecek olanların bunu gerçekleştirerek ayşacan'ı sahiplenmesini önermekteyim.