Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

tecavüz mağduru ayşa köpeğin üçüncü duruşması

yarın gerçekleşecek olan, gelişmeleri ve çıkacak sonucu merakla beklediğimiz duruşma. unutulmaması, mutlaka katılınılması gerekmektedir.
önemli:
duruşma tarihi: 27.11.2012
duruşma saati: 10:35
duruşma yeri: kadıköy 6. asliye ceza mahkemesi
istanbul ve civarında ikamet eden hayvan haklarına duyarlı herkesin sözkonusu duruşmaya katılması beklenmektedir. duruşmaya katılmak isteyen herkesi davaya bakan sağduyulu ve adil bir insan olduğu belirtilen hakim duruşma salonuna almaktadır. bir önceki duruşmaya 30 civarında hayvan haklarına duyarlı şahıs katılmıştı, bu duruşmaya daha fazla katılım olması beklenmekte/istenmektedir. (bkz: tecavüz mağduru ayşa köpeğin ikinci duruşması)
https://twitter.com/tpalay ayşa köpeğe sahip çıkan gerçek insanlardan birisi tülin palay elmasoğlu'nun twitter hesabı bu. hem takip ederek, ayşacanın hakkını aradığı bu yolda kendisine destek olunmasını, hem de ayşa ile ilgili bilgi edinilmesini önermekteyim. önceki duruşmaya gelmişti ayşacan, bu duruşmaya da getirecek mi, buradan öğrenilebilir. daha önce de belirttiğim gibi yuvasını, bahçesini başına gelen bu korkunç olaya rağmen halen sokakta yaşmaya çalışan ayşa köpeğe açabilecek olanlar, yarın duruşmaya katılmakla birlikte sahiplenilmesine yönelik işlemleri de yapabilir, bu cana ömür boyu mutlu yaşayacağı ortamı sunabilirler.