Öne Çıkan Yayın

KAZ TÜYÜ İŞKENCESİ - KAZ TÜYÜ ÜRÜNLERİ SATIN ALMAYIN

ÖNEMLİ: Görseller +18 olup, kalp, ruh ve sinir hastaları ile reşit olmayan şahısların dikkatli olması önerilir. kaz tüyü dehşeti...

uyuyan köpeğe üç el ateş eden polis - yeni yazı

uyarı: + 18muadilinin, 50 - 60 civarında çoğu yavru köpekleri artık kullanılmayan bağlum çöplüğüne getirip bırakarak, bir kısmını ölüme terk ettiği, bir kısmını ise doğrudan öldürdüğü, bir kaç gün önce barınakta bulunan dogo argentino cinsi köpeği (daha önceden haşlanmış olduğu için barınakta güya koruma altında olan) sahiplendirmekten kaçınarak yine aynı çöplüğe bırakmakta bir beis görmediği iddia edilen, olayla ilgilenen hayvan hakları savunucusu şahsın yayınladığı çok sayıda resim ve videonun yanısıra, tanık beyanlarının da mevcut olduğu, bu suçlamalara karşı kendisini tipik itlafçı belediyelerin anlamsız açıklamaları ile savunduğu keçiören belediyesi olan hayvan katli sanığı.
daha geniş çaplı katliam ve ölüme terk edilme olayına yönelik bilgi edinmek ve konuyla ilgili hazırlanmış bulunan şikayet dilekçesine katılım göstererek yaşamını feci şekilde kaybeden canların hesabını ilgililerden sormak için: (bkz: ankara keçiören'de gerçekleşen hayvan katliamı)
http://turseng.blogspot.com/...ren-belediyesinde.html - şikayet dilekçesi linki.
şikayet dilekçesi sadece ad, soyadı eklenmek suretiyle belirtilen emaillere gönderilecektir. bu olayda hayatını kaybeden canın sahibi hakkını hem de ceza mahkemelerinde arayacakken, bu diğer sözünü ettiğim olayda sahipsiz hayvanlara yönelik bir katliam sözkonusu olması hasebiyle onların hakkını arayacak olan sahipleri olmadığından, bunu yaparak kanlarını yerde bırakmayacak olanlar bizler - hayvan hakları savunucularıdır.