Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

kürk giyen ünlüler - 10. sevim emre
(bkz: sevim emre)
aynen insanlar gibi acı hisseden hayvanların üzerinden çeşitli işkence yöntemleriyle canlı canlı çekilerek alınan bu kanlı kürkleri giyen insanlardan birisi de haberde de kürklü resimleri görülen şahıstır. bu şahsa bu kürkü hediye eden türk milletinin anlayamadığım bir şekilde pek ayılıp bayıldığı, cd'lerini satın alarak bu kanlı kürk ticaretine destek verdiği orhan gencebay'dır.
http://www.milliyet.com.tr/fotogaleri/46226-yasam-38-yillik-askin-fotograflari/2 - resimler için.

kürke hayır! kanlı kürk ticaretine hayır! bu kürkler gerçek sahiplerinin üzerinden elektrik verilerek, başlarına sopalarla vurularak, canlı canlı suya sokulup boğularak öldürmek suretiyle koparılıp alındı. tüm bu korkunç işkencelerin sebebi de sırf siz kürk sever/giyerler defosuz, üzerinde örneğin kurşun deliği bulunmayan kürkler giyesiniz diye yapılıyor.

ek: yukarıdaki haberin başlığına göre bu tuhaf ikilinin resimlerine bakınca 38 yıllık aşkı görüyormuşuz, benim gördüklerim ise sadece bu:
http://turseng.blogspot.com/2012/05/kurk-giyen-unluler-5-yazi.htmlhttp://turseng.blogspot.com/2012/05/kurk-giyen-unluler-2-yazi.html------------------------------------------------------------------------------------------------http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/810290-kurk-yapilan-hayvanlari-ben-kesmedim - haber linki ve diğer resimleri