Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

YUVA ARIYOR - YAVRU TAVŞAN


 TAVŞAN

Türü:
tavşan
Yaşı:
0-5 aylık
Cinsiyeti:
-
Ülke/Şehir:
İstanbul / Mecidiyeköy
Sahiplendirenin iletişim bilgileri:
Tel: 
email: 
Sahiplendirilecek hayvanın hikayesi: 
alıntıdır
meraba.
ismim marduk, tahminimce 4-5 aylık bir leporidae yani tavşanım. şu an bulunduğum şirkette çalışanlar beni sahiplenip buraya getirdiler. ilk zamanlar her şey güzeldi fakat artık bana pek fazla zaman ayıramıyorlar. o yüzden ayrılmak durumundayız. istanbul-mecidiyeköydeyiz. şimdi ki sahiplerim istediğiniz taktirde istanbul içinde neresi olursa getirecekler beni size. tuvalet alışkanlığım vardır, tuvalet niyetine kullandığım dondurma kabına benzer bir kabı da yanımda getireceğim. bir de içerinde barındığım kulplu bir evim var.
görüşürüz.
bu da facebook adresim; www.facebook.com “
alıntıdır.
Resim ve video gibi görselleri: 

ÖNEMLİ: tavşanlar son derece hassas, zeki, sosyal, özel canlar olup, kedi ve köpeklerden hiç bir farkı bulunmamaktadır. tavşanlar konusunda bilgili olan/bilgilenmeye açık, sorumluluk sahibi, bir can bakmanın anlam ve öneminin farkında olan, bu canla bir ömür boyu terk etmeden, en ufak sorunda başından savmaya çalışmadan, bakımını yapıp, ihtiyaçlarını karşılayacak, sağlık ve beslenmesine azami dikkat ve özeni gösterecek olanlara bu canı sahiplenmelerini önermekteyim.
sahiplenilen canı terk etmemek, hayati önemi haizdir, zira tavşan/kedi/köpek/kuş v.s. gibi bilumum hayvan çok sevdikleri/alıştıkları/bağlandıkları candostları tarafından bir bilinmeze terk edildiklerinde maalesef çoğunlukla ölümü seçebilmektedirler, bu yüzden terk etmeyecekseniz, bu dostluğu br ömür boyu sürdürecekseniz bu canı sahiplenin. 
sahiplendirme yapacak olanlara yönelik bilgilendirme: bu canı mutlaka sahiplendirme formu ile sahiplendiriniz. zira, sahiplendirilen canların akibetinin takip edilebilmesi, haklarının gereği gibi korunabilmesi için sorumluluk ve yükümlülüklerin yer aldığı form imzalamak ve imzalatmak önemlidir/elzemdir.
sahiplendirme formu için bağlantıya tıklayın.

terk edilen hayvanlarla ilgili detaylı bilgi edinmek için:  terk edilen hayvanların intihar etmesi