Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

14 ŞUBAT - SEVGİLİLER GÜNÜNDE HEDİYE ALMA, BARINAKLARA YARDIM ET!

sevgililer gününde sevgilinize hediye olarak barınağa mama bağışı hediye edin! barınaklarda canlar bu haldeyken, sade suya tirit kuru ekmek yerken, israfa girerek sevgiliye hediye almak, tüketim çılgınlığına hizmet etmekten başka bir anlam taşımaz! barınak ziyaret edin, mama bağışlayın, bu canları sevin, şefkat gösterin, en güzel hediye budur!
çiftlerin birbirine hediye almak yerine, bu dondurucu soğuk kış günlerinde her zamankinden daha fazla yardım ihtiyacı bulunan hayvan barınaklarındaki canlara mama, ilaç, aşı, battaniye, kulübe v.s. bağışlamasının, hediye almaktan çok daha faydalı, anlamlı ve erdemli bir davranış olacağını belirten slogan.
her normal / makul kadın ve erkek için en güzel sevgililer günü hediyesi aç susuz, hasta, üşüyen canların beslenmesi, tedavi edilmesi ve ısıtılması olur diye düşünmekteyim. bu güzel ve faydalı eyleme vesile olan sevgilinin sevinci tüketim çılgınlığına çeşitli kişisel hediyeler almak suretiyle katkıda bulunulmasından çok daha fazla olacaktır.
pet siteleri, kargo veya otobüs firmaları aracılığıyla çok sayıda barınağa yardım edilebilir.
gölbaşı hayvan barınağı, - bu barınakta 3000 köpek açık ve etrafı sadece tellerle çevrili bir alanda bulunan eski kulübelerinde yaşamaya çalışmaktadır bu dondurucu ankara soğuklarında ki, gölbaşında bulunan mogan ve eymir gölleri bile donmuştur bu kış.
bitlis hayvan barınağı - yine bu barınakta aynen gölbaşı barınağındaki canlarla aynı koşullarda yaşama tutunmaya çalışan çok sayıda can acil yardım bekliyor.
bu barınakların açık adresleri ilgili başlıklarda görülebilir.
yardım edilebilecek diğer barınaklar aşağıdaki linkte;
hayvan barınakları listesi - bu listedeki barınakları ziyaret edebilir, mama ve diğer ihtiyaçlarını karşılayabilir, sevgi ve şefkat sunabilirsiniz.