Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

alsancak tansaş'taki hayvan düşmanı güvenlikçi - 2

sahipsiz sokak hayvanına eziyet eden, işten muhtemelen kedi düşmanlığı nedeniyle değil, işverenin menfaatlerine aykırı davranma gerekçesiyle çıkartılmış olsa da, bir ömür boyu yetecek kadar ve ciddi ders almış olan, eziyet ettiği kedi için ayrı hesap sorulması gereken, linkteki dilekçe ile izmir il orman ve su işleri müdürlüğüne şikayet edilebilecek ve idari para cezası yaptırımına tabi tutulabilecek olan şahıs.

http://www.turseng.com/...anlara-eziyet-edenleri.html dün de belirtildiği üzere bu olay için hazır dilekçe linki bu. olayın tanığı/müdahili ve başlık sahibi tarafından olayı kısmına sözü edilen olay detayları eklendikten sonra, dilekçe herkes tarafından ad, soyad ve iletişim bilgileri eklenerek bu email adreslerine gönderilecektir. izmir@ormansu.gov.tr, bolge4@ormansu.gov.tr, dkmp@ormansu.gov.tr, muzuner@ormansu.gov.tr, hbinboga@ormansu.gov.tr , mozkaya@ormansu.gov.tr

sahipsiz sokak hayvanına eziyet edildiğine şahit olan herkes, her olay için bu dilekçeyi somut olay detaylarını "olay" kısmına ekleyerek ilgili makama gönderebilir, sahipsiz canlara yapılan eziyetin yaptırımsız kalmamasını sağlayabilir.

kendi hayvanına eziyet eden embesillerin görülmesi halinde ise, söz konusu embesil bu dilekçe ile yine il orman müdürlüğüne şikayet edilir, yine herkes tarafından. bu durumda aynı embesile linkteki dilekçede belirtilen yaptırımlar uygulanır.
http://www.turseng.com/...na-eziyet-eden-sahslar.html

ek: olayın tanığı/müdahili şahıs dilekçeyi word'e kopyalayarak olay kısmına somut olayı aktardıktan sonra tarafıma ilgili linkten email adresini gönderirse, kendisine dilekçeyi tarafıma göndermesi ve blog'da yayınlayarak link vermek ve böylece daha fazla katılım sağlayarak, yaptırım uygulanmasını temin etmek için email adresimi iletirim. yada başka herhangi bir mecrada yayınlarsa dilekçesini ve linkini verirse, olayla ilgilenen ve bu şahsın bir de kedi düşmanlığı nedeniyle idari yaptırıma tabi tutulmasını isteyenler tarafından da yine aynı şekilde gönderilerek şikayet edilir. her ne kadar küçük harfleştirme sözkonusu olsa da dilekçesini bu başlık altında da yayınlayabilir.