Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

antalya hayvan barınağı

adresi: santral mahallesi hayvanat bahçesi bitişiği kepez, antalya, telefon numarası (0242) 332 5318, her hayvan barınağı gibi gönüllü ihtiyacı bulunan, uzun adı antalya geçici hayvan rehabilitasyon ve bakımevi olup, hayvan sahiplenmede öncelikle tercih edilmesi gereken yer.
hayvan sahipleneceklere bir de uyarıları mevcut, buna göre sahiplenilen hayvan yasa gereği anında kayıt altına alınarak karnesi verildiği için, çip takma da dahil 30 tl gibi bir tutar ödenmektedir.

hayvan hakları blogumda türkiye ve gelişmemiş, gelişmekte olan ülkelerde bulunan hayvan barınaklarının adres ve iletişim bilgilerine hem ziyaret etmek, hem de yardım etmek üzere kolaylık sağlaması için tam ve kapsamlı, eksiksiz bir listesini çıkarmak amacıyla bir bölüm açmış bulundum.
hem sözlük içinden, hem de dışından hayvan haklarına duyarlı olan şahıslara, bu barınak listesine bulundukları ülke ve ildeki barınakların ad, adres ve iletişim bilgileri ile acil ihtiyaç llistelerini ilgili linkteki iletişim bilgisinden yararlanarak göndermelerini önermekteyim.
hayvan barınakları listesi