Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

ekşi sözlük tavşan servisi - yeni yuva arıyor ilanı


az önce tavşan başlığında yuva aradıklarına dair entry'yi görünce, en çok sevdiğim, zaafım bulunan bu canlara yönelik anında blog'da da ilan hazırlayarak dört bir tarafa duyurmaya çalıştığım, inşallah bir an önce aklıbaşında, iyiniyetli, bilinçli ve sorumluluklarının farkında olan gerçek insanlar tarafından sahiplenilecek olan 4 tavşan canın da aralarında bulunduğu yuva arayan tavşanlar kulübü.

http://www.turseng.com/...sanlar-onemlioncelikli.html - canların resimleri ve ilan detayları linktedir.

tavşanların hassas hayvanlar olduklarını, korunmaya muhtaç bulunduklarını bilmeyen/unutan sorumsuzlar tarafından hevesleri geçince sokağa bırakılan!, devamında sahiplendirmek üzere tekrar eve alınan, maalesef bu süreçte ikisi sokaklarda kaybolan 6 candan geriye kalan 4'ü acil yuva aramaktadır. sorumsuz ailesi tarafından tekrar sokağa bırakılma tehdidi altında olmaları da işin ayrı bir dehşet verici boyutu. özetle, evini bu canlardan birisine/hepsine açabilecek olan gerçek insanlara bu canları sahiplenmelerini önermekteyim.
tavşanlar da aynen kedi köpek gibi sosyal, sevimli, insana bağlı ve duygusal canlar. ki en fazla sevdiğim canlar olmaları da sözkonusu ilaveten.