Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

esra ceyhan - 4.

sürekli/durmaksızın ağlaması ile bilinen  bu şahıs kedisi ölen hayvanseverle dalga geçmesine verilen tepki üzerine bu şekilde yapmacık tavırlar içine girerek, kendisini acındırmak için ağlamış, duygu sömürüsü yapmıştı.
istediğin kadar ağla, senin üzüntüsüyle dalga geçtiğin o hayvansever de ölen kedisinin ardından böyle ağlamıştı ve sen hayvan sevgisinden bihaber olduğun için anlamamıştın.
kanal 7'ye şu şekilde teşekkür/tebrik mesajı göndermemi sağlamış olan şahıs.
"sorumlu bir programcı gibi davranarak hayvan sevgisini empoze etmesi, hayvan haklarına yönelik çalışmalar yapması gerekirken tam tersini yapıp, hayvan düşmanlığını yerleştirmeye çalışmakla birlikte, insanlara karşı saygısızlığı nedeniyle de toplumu irrite etmiş bulunan, bu yönüyle kanalınıza da zarar vermekte olan esra ceyhan'ın iş akdinin sona erdirilmiş olduğunu memnuniyetle öğrenmiş bulundum. hayvan hakları savunucusu olarak tarafınıza bu duyarlı davranış nedeniyle teşekkür eder, bundan sonraki yayın politikanızda hayvan sevgisine sahip, hayvan haklarına duyarlı çalışanlara ve yayınlara yer vermenizi öneririz."
isteyen herkes yukarıdaki bu küçük yazıyı kopyalayarak http://www.kanal7.com/...al7-izleyici-temsilcisi.html şu linkten gönderebilir kanal 7'ye, duygularını/düşüncelerini bu şekilde ifade edebilir.

aşağıdaki şekilde bir açıklamada bulunmuştu kanal 7 yönetimi söz konusu olay üzerine. demek ki, gerekli değerlendirmeler sonucunda şahsın gönderilmesine karar verilmiş gayet isabetli olarak. http://www.kanal7.com/...adan-zye-yayini-yorum-5.html - açıklama linki.
"21 aralık tarihli esra ceyhan'la a'dan z'ye yayını
değerli izleyicilerimiz,
21 aralık 2012 tarihli esra ceyhan’la a’dan z’ye’de hayvanlarla ilgili yapılan konuşmalara ilişkin bazı izleyicilerimiz hassasiyetlerini bildirmektedir. bize gelen tüm mesajlarda olduğu gibi, bu konuda da gelen mesajların titizlikle incelendiğini ve raporlandığını bildirmek isteriz.
konu hakkında bizlere iletilen mesajlar program yapımcılarına ve konunun tüm muhataplarına iletilmektedir.
kanal 7 izleyici temsilciliği"