Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

izmir çandarlı'daki itlafa dair şikayet dilekçesi

bu canlar ocak ayından itibaren sistematik şekilde zehirleme yöntemiyle itlaf yaptığı iddia edilen izmir çandarlı'da bulunmuştur. canlara yönelik bu eziyetlere gönlü razı gelmeyen, canlara yapılanların hesabını sormak isteyenler linkteki dilekçeye ad, soyad ekleyerek email yoluyla kolaylıkla şikayet başvurusu yapabilir, canlara bunu yapanların cezalandırılmalarını sağlayabilirler.

neredeyse hergün bir başka şehirde/bölgede gerçekleşen itlaflardan birisi olan, izmir çandarlı belediyesinde gerçekleşmeye devam eden, ocak ayından itibaren düzenli ve sistematik bir zehirleme yöntemiyle öldürülmeye tabi tutulan sahipsiz sokak köpeklerinin hakkını aramak, bu canların aslında sahipsiz olmadıklarını göstermek, itlafı gerçekleştirdiği iddia edilen belediyeyi öncelikle durdurmak, devamında öldürdüğü iddia edilen bu sokak köpekleri dolayısıyla idari kurumların hayvan hakları ihlali yapması durumu için öngörülen idari para cezalarını ödetmek ve hayvan hakları mevzuatında öngörülen tüm yaptırımları uygulatmak amacıyla yazmış bulunduğum, sadece ad, soyadı ve email, tel. no. gibi iletişim bilgilerinin eklenerek email yoluyla gönderilebilecek olan hazır dilekçe.

http://www.turseng.com/...candarli-belediyesinde.html - dilekçe bu linkte, her zamanki gibi hayvan hakları ihlallerine yönelik şikayet yoluna gidildiğinde, katılımın yoğun olması yaptırım uygulamaya yetkili makamlar üzerinde baskı oluşturacak, kamuoyu oluşması bu yönüyle etkili olacaktır.
uyarı: resimler +18, kalp, ruh ve sinir hastaları ile reşit olmayan şahısların dikkatli olması önerilir.zehirlenmiş ve ölmek üzereyken bulunup, tedavi edilmek suretiyle kurtulmasına vesile olunan bir can