Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

Kazan Hayvan Barınağı


ankara'daki hayvan barınaklarından birisi olup, son dönemde bünyesinde yer almakta olduğu beleidye hakkındaki itlaf iddiaları ve genel olarak sokak hayvanlarına yönelik hayvan hakları ihlalleri ile gündeme gelen, ziyaret etmek, bir can sahiplenmek, gönüllü olmak amacıyla bilgilerine ulaşmak isteyenler için aşağıda detaylı hususlar yer almakta olan bakımevi ve rehabilite merkezi.

"kazan belediye başkanlığı atatürk mah. ankara caddesi no:113 06980 kazan/ankara
sağlık işleri müdürlüğü satıkadın mah.g.m.k. caddesi no:12 / 5-6 kazan/ ankara
geçici bakım evi adresi: atatürk mah.göktürk cad.no:3 kazan/ankara
e-posta admin@kazan.bel.tr
belediye telefon (0312) 814 53 00 (5 hat)
belediye faks (0312) 814 10 12
sağlık işl. müd. tel. (0312) 814 30 31
sağlık işl. müd. faks (0312) 814 26 01"

http://www.kazan.bel.tr/rehabilitasyon-merkezi.asp - bilgiler bu linkten alıntıdır. zaten linkte merkez hakkında yer alan açıklamlara hızlı bir göz atma sonucunda bile nasıl bir zihniyet tarafından yönetildiği, hayvan sevgisinin ve hayvan hakları savunuculuğunun hangi boyutta olduğu kolaylıkla anlaşılmaktadır.

söz konusu belediyenin sınırları içinde gerçekleştiği iddia edilen ve hakkında şikayet dilekçesi yazarak, herkesçe sadece ad ve soyadı ve de iletişim bilgileri eklenerek emaille gönderilmek üzere yayınlamış bulunduğum itlaf hakkında detaylı bilgi ve dilekçe linki için:
http://www.turseng.com/...an-belediyesinde-kopek.html
uyarı: + 18 linkteki görseller delil niteliğinde resimlerden oluşmaktadır, kalp, ruh ve sinir hastaları ile reşit olmayan şahısların dikkatli olması önerilir.