Öne Çıkan Yayın

`Uğurlu` Tavşan Bacağı Vahşeti

TAVŞAN BACAĞI VAHŞETİ İnsanoğlunun hayvanların tüyünden, yününden, özelliklerinden, sütünden, etinden vs. vs. yüzlerce işkence yöntemi...

kedilerin gariplikleriuzunca bir süre evde, candostları ile birlikte yaşayıp mutlu bir yaşamı paylaştıktan, aileden biri olduktan sonra, aniden evini taşıyan söz konusu aile tarafından taşınırken aynen gereksiz bulunup yeni eve götürülmeyen/götürülmeye değer bulunmayan eşya gibi bırakılıp gidilmesine rağmen halen insan denen çoğu zaman acımasızlığı ve gaddarlığı ile tarafımı dehşete düşüren varlığa hala güvenmesi, hala sevgi duyması.

http://www.turseng.com/...ga-terk-edilen-kedican.html linkte bu hikayenin kahramanı olan 10 yaşında sokağa terk edilen kedicanın sahiplendirme ilanı mevcut. can istanbul'da, 10 sene ev ortamında yaşadıktan sonra hele de bu soğuk kış günlerinde ve bu yaşta sokakta yaşaması imkansız görünmektedir. tez vakitte sahiplenilmezse muhtemelen yaşamını kaybedecektir. bu ilanı gören/bilen/bir şekilde haberdar olan herkese önerim, sadece resimlere ve ilana göz atıp geçmemesi, bir saniye bile olsa düşünüp, evi müsaitse bu cana evinde yer vermesidir.