Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

NUSR-ET SÜT DANASI KULLANIMI VE EMPOZESİNİN EN BELİRGİN ÖRNEĞİ


15 yıllık vejetaryen, ondan önce aile zoruyla et ve et ürünleri yemek zorunda kalmış, ancak hayatında bir kez bile çiğ ete dokunmamış, eti sevmediği için vejetaryen olan, ancak hayvan hakları savunucusu olması hasebiyle ete bayılsaydı bile yine hayvanların yaşam hakkı için vejetaryen yaşamı seçecek olan bir insan olarak şimdiye kadar kimseye et yememesi yönünde baskı yapmadım. bu restoran ve benzerlerinin süt danası vahşetine yoğun katkısı nedeniyle ve her hafta bir endüstriyel vahşet hususunda yazmakta olmam hasebiyle, bu hafta da süt danası vahşeti hakkında yazmış bulundum. belirttiğim gibi et yiyen insanlara tiksinerek bakan, baskı yapan birisi olmamakla birlikte nerede bir vejetaryen varsa mutlaka çevresini de bilinçlendirir ilkesi gereği çevremde bulunan geniş kitle zaman içinde vejetaryen yaşama geçmiş oldu. sadece et yemediğimi görerek, sorduklarında anlatımımı dinleyerek.
burada süt danası vahşetini özellikle vurgulayarak belirtme nedenim, toplumun büyük bir kesiminin bu tür endüstriyel vahşetlerden habersiz olmasıdır. şöyle ki, kimseye baskı yapmadan, sadece gerçekleri anlatarak, bilinçlenmesi, bilgisizce değil, bu bilgiler ışığında hareket etmesi amaçlanmıştır süt danası vahşeti içerikli/başlıklı yazımda.
muhtemelen yine süt danası yemeğe devam edecekler olacaktır tüm bu gerçeklere rağmen. ancak en azından bu etin hangi koşullarda oluştuğunu, hangi işkenceler sonucunda elde edildiğini bilin.
özetle, bu canlar şu anda laptop veya bir bilgisayar ekranına bakıyorsanız, işte o ekran büyüklüğünde bir kutuda ve sıfır hareket için zincirlenerek, ölümü - sofranıza gelmeyi beklemekteler. sadece sıvı gıda tüketerek, saman, yem yemeden. neden? çünkü bu lokanta gibi burjuva işletmeleri yine burjuva destekçileri için beyaz ve pembe ve de ekstra yumuşak et üretip pişirip yedirecektir. bunun için.
ilgili gerçekleri gösterir, kanıt niteliğindeki resim ve video gibi görseller ilgili linktedir. izlenebilir/görülebilir.