Öne Çıkan Yayın

`Uğurlu` Tavşan Bacağı Vahşeti

TAVŞAN BACAĞI VAHŞETİ İnsanoğlunun hayvanların tüyünden, yününden, özelliklerinden, sütünden, etinden vs. vs. yüzlerce işkence yöntemi...

YUVA ARIYOR - TAVŞANLAR - ÖNEMLİ/ÖNCELİKLİ


Türü:

Yaşı:

Cinsiyeti:

Ülke/Şehir:
İstanbul 
Sahiplendirenin iletişim bilgileri:

Sahiplendirilecek hayvanın hikayesi: - sahiplendirene aittir. 
"Birbirinden sevimli anne ve yavruları dün sokağa atılmışlar... Dayanamayıp geri eve almışlar bir gün sonra. Fakat 6 tavşandan geriye 4 tavşan kalmış... Diğerlerinin nerede oldukları meçhul. Çok acil bu tavşanlarda sokağa geri atılmadan yuva arıyoruz." 


Resim ve video gibi görselleri: 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BİLGİLENDİRME:
tavşan sahiplendirmesi ile ilgili kendi yazımdan alıntıdır. 
"tavşanları seven, vicdan, sorumluluk, bilinç, hayvan sevgisi, terk etmenin tüm canlılara aynı acıyı verdiğinin farkında olacak kadar aklı bulunan insanların bu canı sahiplenmesini önermekteyim.
ilan sahibine de bir uyarı: çok dikkatli bir şekilde sahiplendirmesi gerekir. zira tavşan sevgisi bulunmayan embesil yaratıklar kötüniyetli olarak canı alma çabası içine girebilirler. hiç bir şekilde sahiplendiremezse, yine de başından savmak için rastgele önüne gelen embesile vermesin kesinlikle bu balcanı, en azından hayvanat bahçesi veya petshop'a götürüp bıraksın. sokağa, ormana v.s. da atmasın canı, zira bu canlar evde yaşamaya alışkındırlar, dışarıda geçirdikleri ilk gecede yaşamlarını kaybederler.
bir hevesle alınıp terk edilen tavşanları güya "sahiplenerek" üretme, deney/et olarak kullanma kadar aşağılık eylemler içine giren allah (c.c.) ın her türlü lanet ve gazabının üzerlerine olmasını dilediğim insan lekeleri de mevcuttur. tavşan sahiplendirirken bu hususlara da dikkat edilmesi gerekmektedir. çok dikkatlice ve sahiplendirme formu kullanarak sahiplendirme yapılması yine diğer önerilerim arasındadır.
bu tür teşvik ettiğim ücretsiz sahiplendirmeler için sahiplendirme formunu hazırlamış bulunmaktayım, bu entry'de bulunan form kopyalanarak ilgili boşluklar doldurulup hem sahiplenen, hem sahiplendiren tarafından imzalanıp hukuki geçerlilik kazanmakta, bu yönüyle sahiplendirilen canların haklarının korunmasını sağlamaktadır."

SAHİPLENDİRME FORMU  - mutlaka tüm canları bu yazmış olduğum formla sahiplendirin.