Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

ankara keçiören'de gerçekleşen köpek katliamı

bu dört resim beni çok etkiliyor. ilk resimde hayvansever bayanın sevgi ve şefkatle sarıldığı köpekcanın diğer resimlerde acı çekerek ölmüş olduğunu görmek dehşet verici. ilk resimde ne kadar mutlular, ikisi de gülüyor. bir de diğer resimlere bakın. ne kadar korkunç, ölüm ve işkence ve de acı yansıyor bize.
arka arkaya dehşetverici şekilde gerçekleşmeye devam etmektedir.
hakkında düzenlenmiş bulunan şikayet dilekçesi gönderimine yönelik imza kampanyasına katılmak önemlidir, ehemiyetine binaen tekrar önerilmektedir.
bu imza kampanyasına katılıp ad soyad ve emailinizi ekleyerek imzala butonuna bastığınız anda dilekçe ilgili makamlara anında gönderilmektedir. katılım için:

yani, ilgili dilekçe/talep, imzala butonuna bastığınız anda kampanyanın muhatabına ulaşıyor email göndermek suretiyle. bu nedenle yoğun katılım, yoğun katılımı sağlamak amacıyla duyuru, paylaşım son derece önemlidir. zira, ne kadar çok email gitse kampanyanın muhatabı - ilgili şikayet dilekçesine bakacak, sorunu çözecek olan, talebi yerine getirecek makama, o kadar yaptırım gücü oluşur, o kadar etkili olunur.
bu yüzden mutlaka hayvan haklarına duyarlı herkese hayvan haklarıyla ilgili doğru şekilde düzenlenmiş, muhatapları doğru ve gerekli şekilde seçilmiş, şikayet dilekçesi/talep güzelce hazırlanmış olan imza kampanyalarına katılmasını önermekteyim.

ek: bu email imza kampanyasının muhatabının nasıl ve ne şekilde haberdar edildiğini, muhataba hangi yöntemlerle ulaşıldığını göstermek amacıyla yayınlanmıştır.
keçiören'de devam etmekte olan köpek katliamlarına yönelik şikayet dilekçesi gönderimine katılmak