Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

KAZ TÜYÜ VE KÜRK TİCARETİNİN YASAKLANMASI


"hakkında düzenlenmiş bulunan şikayet dilekçesi gönderimine yönelik imza kampanyasına katılmak önemlidir, ehemiyetine binaen tekrar önerilmektedir.
bu imza kampanyasına katılıp ad soyad ve emailinizi ekleyerek imzala butonuna bastığınız anda dilekçe ilgili makamlara anında gönderilmektedir.
şu şekilde bir mail almaktadır kampanyanın muhatapı olan kişi/kurum/kuruluşlar:

"sayın x,

sizi muhatap gösteren, "gıda, tarım ve hayvancılık bakanlığı: kaz tüyü ve kürk ticaretinin yasaklanması talebi " kampanyası "y" tarafından başlatıldı ve bu kampanya giderek büyüyor.

nerede olursa olsun herkese, çevresinde görmek istediği değişimi gerçekleştirebilmesi için imza kampanyası başlatmaya, kampanyalara katılmaya ve başarıya ulaşmaya olanak sağlayan dünyanın en büyük imza kampanyası platformudur. hiçbir zaman kendisi kampanya başlatmaz -- internet sitesindeki "gıda, tarım ve hayvancılık bakanlığı: kaz tüyü ve kürk ticaretinin yasaklanması talebi " kampanyası gibi kampanyalar, kullanıcılar tarafından başlatılırlar.

"gıda, tarım ve hayvancılık bakanlığı: kaz tüyü ve kürk ticaretinin yasaklanması talebi " kampanyası etkinliğini koruyor, imzalayan herhangi bir kişi, kampanyayı neden imzaladığına dair yorum yazdığı zaman bu durumdan bir email aracılığıyla haberdar edileceksiniz. ayrıca, kampanyanın durumu hakkında düzenli aralıklarla güncellemeler alacaksınız.

bu imza kampanyasını hemen şimdi çözüme kavuşturmak için yapabilecekleriniz şunlar:
• kampanyayı inceleyin.

• kampanyayı imzalayan 1113 kişiye ve kampanyayı imzalama nedenlerine bakın.
• kampanyayı başlatan kişiye buradan bir mesaj göndererek doğrudan yanıt verebilirsiniz:

--------------------------------------------------------------------------------
bu kampanyada şu anda 1113 imza bulunuyor. kullanıcıların neden imzaladıklarını oku ve "y" kişisine cevap yazmak için burayı tıkla:

yani, ilgili dilekçe/talep, imzala butonuna bastığınız anda kampanyanın muhatabına ulaşıyor email göndermek suretiyle. bu nedenle yoğun katılım, yoğun katılımı sağlamak amacıyla duyuru, paylaşım son derece önemlidir. zira, ne kadar çok email gitse kampanyanın muhatabı - ilgili şikayet dilekçesine bakacak, sorunu çözecek olan, talebi yerine getirecek makama, o kadar yaptırım gücü oluşur, o kadar etkili olunur.
bu yüzden mutlaka hayvan haklarına duyarlı herkese hayvan haklarıyla ilgili doğru şekilde düzenlenmiş, muhatapları doğru ve gerekli şekilde seçilmiş, şikayet dilekçesi/talep güzelce hazırlanmış olan imza kampanyalarına katılmasını önermekteyim."