Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

kedi insanı


ne zamandır hakkında yazmayı planlamama rağmen nedense hep ertelediğim, pek sempatik ve hayvan hakları savunuculuğunu samimi bulduğum öncel öziçerin kedi sevenle olur başlıklı güzel bir yazısında tanımlanmış olan şahıs, aslında erkek.
kedi seven erkeği tanımlamış çok güzel bir şekilde kendisi, ki benim de konu hakkında gözlemlerime ve bilgime göre kedi seven erkek tam da yazıda anlatıldığı gibidir. güzel anlatmıştır, okunsundur.
http://www.sabah.com.tr/yazarlar/gunaydin/ozicer/2013/01/28/kedi-sevenle-olur

ek: ben kedi insanı değilim, evimiz ve bahçemiz ve de sokaklarımız, yine mahallemizde onlarca kedicana bakmamıza rağmen. ben tavşanseverim. tavşan insanıyım.
(bkz: tavşan/@earthlings),
(bkz: tavşan hastalıkları),
(bkz: niyet tavşancılığının yasak olması)
v.s.

çok seviyorum tavşancanları, hayatta en çok sevdiğim varlıklar, üstten sağdaki resimde minicik ağzı gözükmektedir, hele alt dudağı küçücük, yerim o dudakları, o patileri, mis kokulular bir de, pamuk şeker, vanilya, çam fıstığı gibi tatlı kokuları var. bu resimlerdeki can mutat temizlik işlemlerini yapıyor, yüzünü yıkıyor ki bence hiç ihtiyaçları yok, o kadar temiz ve gül kokulular. tavşan satın almayın, ücretsiz olarak sahiplenin, pet shop'lara hayır!

not: resimler google görselleridir.