Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

NUSR - ETsadece yüksek fiyatlarına vurgu yapılarak eleştirilmesini şu gerçeği biliyorken normal karşılayamadığım yer.
  02:15'e dikkat:
süt danası denen vahşet ürününe bolca yer vermesi, topluma süt danası adlı işkence mamulünü empoze etmesi ile tüm antipatimi üzerine toplamış bulunan zımbırtı.
bir daha gittiğinizde (ki, görüldüğü üzere sııııkça ve booolca gidiyorsunuz) süt danası ürününden elde edilen yemekleri önünüze getirdiklerinde süt danası denen etin nasıl elde edildiğini sormanızı öneririm. yanıtlarını pek merak ediyorum. çünkü bu soruya vicdan ve izan sahibi bir insanın makul bir cevap vermesi mümkün değil. ayrıca süt danasını süt kuzusu gibi bir kelime olarak algılayanlar için: (bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler/@earthlings)
süt danası işkencesi hakkında detaylı bilgi ve görsel destekli yazı için: http://www.turseng.com/...i-iskencesi-sut-danasi.html

not: madem bir anda anlayamadığım bir şekilde hakkında "gittik, yedik, içtik, tıkandık, nefes alamaz hale geldik, üç kuruş ödedik çıktık, herkes gidebilir, öyle pek gidilmeyecek bir yer gibi değil. gidin mutlaka" şeklinde, utanmasa ödediği hesapla verdiği bahşişin görselini ekleyecek olanlar tarafından hergün reklamı döndürülüyor sözlükte, ben de hergün anti reklam entry'si girerek 1/1000 şeklinde tepki göstermiş olayım bu dehşetengiz mekana.