Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

sokak hayvanları için yuva yapıyoruz zirvesi

konya barınağı

hem bu kış havaların nispeten iyi geçmiş olması, hem de artık baharın gelmiş olması hasebiyle nitelik değiştirerek "hayvan barınakları gönüllü hareketi" gibi özellikle bilinmeyen, fazla gidilmeyen barınaklara hem sözlük yazar/okurlarının, hem de sözlük dışından duyarlıların katılımının sağlanabileceği bir oluşuma dönüştürülmesi gereken çalışma.
yalnız halihazırda facebook'ta bulunan sayfa isminde "ekşisözlük" kullanılmasının pek doğu olmadığını düşünmekteyim, zira bu kavramdan sözlük yönetiminin desteklediği bir çalışma algısı oluşabilir üçüncü kişilerde. sayfa isminde ekşisözlük kelimesine yer vermek yerine belirttiğim şekilde nitelikli bir isim belirlenip, sözlük yazarlarının bir kısmının destek verdiğini göstermek için, sayfa hakkında bölümünde ekşisözlük yazarlarınca desteklenmektedir şeklinde bir ibareye yer verilmesi amacauygun olacaktır.
destek verilecek olan barınaklar türkiye hayvan barınağı veritabanı başlığından görülebilir. bu barınaklara her türlü yardım yapılabilir, devamında söz konusu yardımlar kısaca özetlenip görselleri ilgili sayfada yayınlanabilir.
özetle, bu çalışmanın atıl vaziyette kalmaması, hayvanlar yararına farklı bir projeye dönüştürülmesi gerektiğini düşünmekteyim.

ÖNEMLİ: RESİMLER KONYA HAYVAN BARINAĞINDAKİ CANLARA AİT OLUP, TARAFIMDAN İLGİLİ BARINAK HAKKINDA, HAYVAN HAKLARI İHLALİ NEDENİYLE ŞİKAYET DİLEKÇESİ YAZILMIŞTIR.
konya hayvan barınağını şikayet dilekçesi