Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

t - bone steak

süt danası denilen vahşet ürününden elde edilen, hakkında bilgi sahibi olmak ve fikir yürütmek için allame olmaya gerek olmayan, yazar arkadaşın da ta geçtiğimiz sene, benim de geçtiğimiz haftalarda http://www.timeoutistanbul.com/...house-furyas%c4%b1/ bu linkten bilgi edinerek hakkında yazdığım zımbırtı.
şimdi bu t-bone steak denen yemeğin süt danası ürününden elde edildiği belirtiliyor çok sayıda kaynakta. google'da ortazekalı, makul ve normal her yaratığın basit bir araştırmayla fark edeceği üzere.
bu durumda t-bone steak denen zımbırtı, süt danası ürününden elde ediliyor, nusr-et denen kasap lokantası da menüsünde bu yemeğe yer veriyorsa, yine her ortazekalı, normal ve makul model insanın algılayacağı üzere nusr-et süt danası ürünü kullanıyor demektir.

t-bone steak - vahşet ürünü

t-bone steak - vahşet ürün, tercih etmeyin!
bu kaynaklar yanlış bilgiler içeriyor, bu t-bone steak denen zımbırtı süt danası ürünü değilse, bunun için de tarafıma mesaj atıp bilgilendirmeye veya nick altıma tünemeye gerek yoktur, iddianızı, fikirlerinizi ilgili başlık altında karşı söylem olarak geliştirebilir, fikrinizi savunan entry/entry'ler yazabilirsiniz. kaldı ki, "hele dostlar el atın, beni ikna edin" gibi embesilce söylemlerim olmamıştır, olmaz da, nusr-et sevdalısı şahısların iddia ettiğinin aksine. zira açıp google'u araştırmak zor değildir. nitekim bunu da yapmışımdır. benim ilgili entry'de belirttiğim husus nusr-et'in t-bone steak yemeğine menüsünde yer vermesine rağmen, süt danası ürünü kullanmadığını iddia edip, bunu kendisine sorarak burada belirteceğini söyleyen şahıslara yönelikti.
özetle, tekrar belirtirsem, t-bone steak süt danası ürünüyse (ki, kaynaklar bunu gösteriyor), nusr-et de menüsünde buna yer veriyorsa, nusr-et süt danası ürünü kullanıyor demektir.
peki, süt danası ürünü nedir de, bu mekanın bu ürüne yer verip vermediği bu kadar önem kesbediyor diye merak edenler için: süt danası budur, bu şekilde elde edilir, ilgili video'yu sonuna kadar izleyip, yazıyı okuyup, görselleri inceleyiniz: http://www.turseng.com/...i-iskencesi-sut-danasi.html

girmişken kaz tüyü vahşetine de göz atmanızda fayda var: http://www.turseng.com/...cesi-kaz-tuyu-urunleri.html