Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

tecavüz mağduru ayşa köpeğin dördüncü duruşması

ayşacan
bu canı yalnız bırakmayıp mutlaka duruşmaya katılmak gerektiğini bir kez daha vurgulamaktayım. çoğunlukla kendi duruşmasına katılıyor bu can. duruşmada hazır bulunacaklar bu canı da görüp sevme/şefkat gösterme olanağına sahip olurlar. 
türkiye'deki hayvan tecavüzcülerinden şerafettin şenol isimli hayvan tecavüzcüsü olduğu tanık beyanları, ayşacan'ın muayene raporları ve suçüstü yapan polis açıklamaları ile iddia edilen şahsın yargılama sürecinin son ayağı.
duruşma yarın yapılacaktır, şimdiden duyurmuş olayım ki, istanbul ve civarında ikamet edenler işlerini ona göre ayarlayıp, duruşmaya katılabilsin.
duruşma tarihi: 5 mart 2013
duruşma saati: 11.00
duruşma yeri: istanbul anadolu adliyesi, 31. asliye ceza mahkemesi
kartal
duruşmaya katılacak olanlara önerim, duruşmanın gidişatı ve sonucu ile ilgili bilgileri ivedilikle burada veya sosyal medya araçlarında paylaşmaları, katılamayacak olanlar bilgilensin diye.ilaveten: duruşmaya katılacak olanlar blog emaili olan email adresine duruşma ile ilgili bilgi ve resim/video gibi görselleri gönderebilirler. bu bilgi/resim ve görseller isminiz belirtilerek blog'da ilgili başlık altında yazılacak olan yazı içinde yayınlanır.