Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

ankara


keçiören ilçesinde aralık 2012 itibariyle süregelen köpek katliamlarına yönelik şikayet dilekçesine "araştırma halindeyiz" şeklinde mutat cümleden başka bir yanıt vermeyen bir il orman ve su işleri müdürlüğüne sahip şehir.
http://www.turseng.com/...ende-gerceklesen-kopek.html - ilgili resmi yanıt ve olaya ilişkin yeni delil niteliğindeki resimler linkte. üzerlerinde keçiören belediyesine ait üniformalar bulunan barınak görevlilerinin köpekleri iğnelerle öldürürken çekilmiş bulunan resimleri ilgili linkte görülebilir.
bu katliama karşı neler yapılabilir:
1. yaptırım uygulanana kadar şikayet dilekçesini yazmış olduğum, arkadaşımın da yayınlayıp yürütmekte olduğu bu imza kampanyasını kapatmamaktayız. linke gidilerek ad, soyad eklenip, dilekçenin gönderilmesi sağlanabilir.
2. il orman ve su işleri müdürlüğü, doğa koruma ve milli parklar şubesi bu numaradan aranarak ilgili katliama tepki gösterilip, yaptırım uygulanması talep edilebilir, verilen yanıt ve yaptırımsızlıktan memnun kalınmadığı iletilebilir.
tel no: 03123847325
dahili no: 1630
ne kadar çok tepki gösterilip, ne kadar çok baskı uygulansa o kadar etkili olur olaya yaptırım uygulamaya yetkili makamlar üzerinde.
unutmayalım, biz aradığımız sürece hakları, biz gözettiğimiz sürece yaşamları var.