Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

AT


masum, mahsun, sadık, dayanıklı gibi özellikleri ile insanoğluna her daim dostluk etmiş bulunan, savaşlarda - iç, dış - aynen insanlar gibi sürekli öldürülmelerine rağmen, hayvan hakları ihlali kapsamında görülmemeye çabalanan, oysa tam da bı yönüyle hayvan hakları ihlalinin daniskasını oluşturan, son olarak adalar'da on yıllardır faytonculukta kullanılanlarının feci akibetlere ve muamelelere tabi tutulduğuna şahit olunan, bu yönüyle hayvan hakları savunucuları olarak kalbimizi üzüntüden parçalayan can.

adalar'da eziyet gören atlara dair yazmış bulunduğum şikayet dilekçesi linktedir. sadece ad, soyad ve email yazarak imzala butonuna bastığınızda ilgili şikayet dilekçesi sizin adınıza ilgili şikayet merciine gitmektedir.
hayvan haklarının kedi ve köpek haklarından ibaret olmadığını algılayacak kadar hayvan haklarına duyarlı bilinçli bir insan!sanız ilgili linke giderek, şikayet dilekçesini okuyup imzalamanızı öneririm.

imza kampanyasını arkadaşım yerel hayvan koruma görevlisi yürütmekte olup, kendisiyle her konuda irtibat kurabilir, destek verebilir, bilgi edinebilirsiniz.
ilgili dilekçeleri bir süredir sitemde kopyalama engeli uygulamam hasebiyle ilgili arkadaşım aracılığıyla change.org sitesinde yayınlatmaktayım hem yoğun katılım olsun, hem de genel olarak ilgili dilekçelerden yararlanılabilsin, şikayet başvuruları yapılabilsin diye.