Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

kedi - süt anne aranmaktadır - bulunmuş

bayrampaşa barınağında 30 civarında annesiz, gözleri açılmamış, acil süt anne bulunmazsa yaşamalrını kaybedecek olan canların aralarında bulunduğu, sahipsiz olanlarının akibetinin her daim olumsuz olması ile insanı dehşetli derecede üzen can.

http://www.turseng.com/...celikli-sut-anne-ilani.html - daha gözleri açılmadan annesiz kalan, barınakta kurtarılmalarına vesile olacak süt anneleri bekleyen, resimden de görüleceği üzere, daha gözleri açılmamış yavrucakların önüne kuru mama koyacak kadar bilgisiz barınak çalışanlarının vicdanına bırakılmaması gereken, doğum yapmış bir kedisi bulunan yada böyle bir kedisi bulunanları tanıyanların ivedilikle yönlendirme yapması gereken canlarla ilgili detaylar (resim, iletişim) linkte.


güncelleme: süt anne bulunmuş, yine de ilgili numaradan irtibatta kalınsa iyi olur, belki süt anneler tarafından kabul edilmeyen yavrular olabilir, özel beslenme gerekebilir. ayrıca, yine büyüyünce sahiplenme/sahiplendirme için irtibatta kalınması gerekir ilgili şahısla.