Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

ÖNEMLİ/ÖNCELİKLİ SÜT ANNE İLANI - bulunmuş


ÖNEMLİ/ÖNCELİKLİ SÜT ANNE İLANI

ilan veren şahsın açıklaması:
"LÜTFEN, İLETİŞİM NUMARASIYLA İRTİBATA GEÇİN!!
ANADOLU YAKASINA DA ULAŞIM SAĞLANACAKTIR.

Bayrampaşa barınağında 30 a yakın annesiz henüz gözleri açılmamış bebek var. Eğer biz bu bebeklere el uzatmazsak teker teker ölecekler. Resimde gördüğünüz gibi önlerine dalga geçer gibi kocaman bir kapta kuru mama koyulmuş. Hepimiz 2 şer 3 er tane alsak yavruların hepsi kurtulur. Anadolu yakasında olan arkadaşlara da ulaşım sağlanacaktır. Lütfen, duyarsız kalmayalım. Emziren annesi olanlar lütfen bu bebeklere el uzatın çok acil!!!

İstanbul/Bayrampaşa
İletişim: " - tel no: bu ilanı veren şahsa aittir. bu şahısla acilen irtibata geçsin süt anne önerebilecek olanlar. 

gözleri açılmamış bu yavrular annesizler, acilen süt anne bulunmazsa maalesef yaşamlarını kaybedecekler. yeni doğum yapmış anne kediciği bulunan yada bulunan birilerini bilen herkese bu canların kurtarılmalarına acilen vesile olmalarını öneririm. 
ilanı alttaki butonlar aracılığıyla paylaşarak elbirliği ile canların kurtarılmasına vesile olalım. bilindiği üzere benim twitter/facebook hesabım bulunmamaktadır. ekşisözlük ve bu blog dışında başka hiç bir yerde hesabım yoktur. 


güncelleme: süt anne bulunmuş, yine de ilgili numaradan irtibatta kalınsa iyi olur, belki süt anneler tarafından kabul edilmeyen yavrular olabilir, özel beslenme gerekebilir. ayrıca, yine büyüyünce sahiplenme/sahiplendirme için irtibatta kalınması gerekir ilgili şahısla.