Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

PAPAĞAN

bu canlar bu resimlerde uçuş eğitimi almaktalar. özetle, uçup gittiklerinde çağrıldıkları zaman geri dönmelerine yönelik eğitim vermekte bu resimlerde candostu bu canların.
çok tatlı bu canlar maşallah

az önce siteye yüklediğim onlarca resmine bakıp, inceleyip, candostuyla epey konuştuktan sonra zeka ve duygusallıklarına, güzelliklerine, canayakınlıklarına hayran kaldığım, pek sevdiğim can. hayvan sevgisini artırmaya hayvan hakları kapsamında yer alması hasebiyle özel önem vermekteyim. özellikle kedi ve köpek gibi canların hayvanseverler tarafından yoğun olarak candostu niteliğinde edinilmesinden ötürü, ben bu canlarla birlikte tavşan/@earthlings, hamster, iguana, kuş, kaplumbağa gibi diğer canlara çok fazla önem vermekte, genel olarak da bu canları çok fazla sevmekteyim. bu yüzden blog'da bu canlara ait görsellere yer vererek, bu canların da kedi ve köpekcanlar gibi çok sevimli, muhteşem olduğunu, bu canların da sorumluluk sahibi, bilinçli ve yükümlülüklerinin ve de evlat edindiği canların bakım, tedavi ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olanlar tarafından candostu olarak evlat edinilmesini - ücretsiz sahiplenilmesini teşvik etmekteyim. bu sefer papağancanlara yer vermiş oldum. linklerde papağancanların resimleri bulunuyor. özellikle sarı saçlı papağancanları çok sevdim, çok komik ve şirinler maşallah.

http://www.turseng.com/...ndostlarimiz-papagan-2.html
http://www.turseng.com/...ndostlarimiz-papagan-4.html - işte sözünü ettiğim sarı saçlı komik can bu linkte ilk ve sonraki resimde.
http://www.turseng.com/...ndostlarimiz-papagan-3.html
http://www.turseng.com/...larimiz-olan-canlardan.html

candostu tavşan, hamster, kuş, iguna, kaplumbağa v.s. gibi canlardan olanlara resim/video gibi görsellerini http://www.turseng.com/p/guncel-dilekceler.html bu linkte belirtilen email adresine göndermelerini önermekteyim. bu görseller blog'da, belirtecekleri isim/nick'le yine bu canlara yönelik bilgi vermek ve sevgi oluşturmak amacıyla yayınlanır.

NOT: Resimler arkadaşım Bahar Ünsal'a aittir.