Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

TAVŞAN - YUVA ARIYOR - İSTANBUL - ÖNEMLİ/ÖNCELİKLİ İLANDIR


Türü:
tavşan
Yaşı:
-
Cinsiyeti:
bir kız, bir erkek
Ülke/Şehir:
İstanbul 
Sahiplendirenin iletişim bilgileri:

Sahiplendirilecek hayvanın hikayesi: istanbul'da bulunan bu iki can çok uslu, şirin, canayakın ve oyuncu olup, istanbul içinde güvenilir, bilinçli, sorumluluklarının farkında, tavşan sevgisine sahip, tavşan bakımı hakkında bilgili şahıslara sahiplendirilecektir. sahiplendirme sözleşmesi imzalatılacak olup, ilgili sahiplendirme formu aşağıda linkte görülebilir. 
maşallah bu canlara, çok tatlılar, şahsen tavşansever olarak bu canların son derece iyi yuvalara gitmesini, ömürlerinin sonuna kadar mutlu mesut ve güvenli şekilde yaşamalarını arzu etmekteyim. Resim ve video gibi görselleri: 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BİLGİLENDİRME:
tavşan sahiplendirmesi ile ilgili kendi yazımdan alıntıdır. 
"tavşanları seven, vicdan, sorumluluk, bilinç, hayvan sevgisi, terk etmenin tüm canlılara aynı acıyı verdiğinin farkında olacak kadar aklı bulunan insanların bu canı sahiplenmesini önermekteyim.
ilan sahibine de bir uyarı: çok dikkatli bir şekilde sahiplendirmesi gerekir. zira tavşan sevgisi bulunmayan embesil yaratıklar kötüniyetli olarak canı alma çabası içine girebilirler. hiç bir şekilde sahiplendiremezse, yine de başından savmak için rastgele önüne gelen embesile vermesin kesinlikle bu balcanı, en azından hayvanat bahçesi veya petshop'a götürüp bıraksın. sokağa, ormana v.s. da atmasın canı, zira bu canlar evde yaşamaya alışkındırlar, dışarıda geçirdikleri ilk gecede yaşamlarını kaybederler.
bir hevesle alınıp terk edilen tavşanları güya "sahiplenerek" üretme, deney/et olarak kullanma kadar aşağılık eylemler içine giren allah (c.c.) ın her türlü lanet ve gazabının üzerlerine olmasını dilediğim insan lekeleri de mevcuttur. tavşan sahiplendirirken bu hususlara da dikkat edilmesi gerekmektedir. çok dikkatlice ve sahiplendirme formu kullanarak sahiplendirme yapılması yine diğer önerilerim arasındadır.
bu tür teşvik ettiğim ücretsiz sahiplendirmeler için sahiplendirme formunu hazırlamış bulunmaktayım, bu entry'de bulunan form kopyalanarak ilgili boşluklar doldurulup hem sahiplenen, hem sahiplendiren tarafından imzalanıp hukuki geçerlilik kazanmakta, bu yönüyle sahiplendirilen canların haklarının korunmasını sağlamaktadır."

SAHİPLENDİRME FORMU  - mutlaka tüm canları bu yazmış olduğum formla sahiplendirin.