Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

KEDİ - YUVA ARIYOR

Türü:
kedi
Yaşı:
1,5 yaş
Cinsiyeti:
kız
Ülke/Şehir:
Türkiye/İstanbul
Sahiplendirenin iletişim bilgileri:

Sahiplendirilen hayvanın hikayesi: (sahiplendiren şahsa aittir):
“güzeller güzeli kedimi 5 aylıkken sahiplenmiştim (geçen sene martta) ama sahiplendiğimden beri sorunlar peşimi bırakmadı. hayvan sever bir aileye sahip değilim maalesef. ilk önce ablamın şikayetleri ve bunaltmaları yüzünden antidepresan kullanmanın eşiğine geldim, sonra annem neredeyse evlatlıktan reddedecek oldu, kedimin bütün eşyalarını, uğruna öğrenci halimle ne paralar sayıp döktüğüm tuvaletini, yatağını her şeyini poşetleyip attı.
karameli yaklaşık 30 kedisi olan bir kadına verdim, şu an orada kalıyor. arada onu ziyarete gidiyorum. o kadar kediyle bir arada yaşamaya hiç alışkın değil çok mutsuz ve huzursuz. bir ümit belki kedimi kara bahtından kurtarırsınız diye düşündüm ilan bu yüzden verdim.
İstanbul içinde kediyi istenen semte getirebilirim ya da kedinin olduğu eve yönlendirebilirim.

Resim ve video gibi görselleri: 


EK: bu can evde yalnız yaşamaya, şımartılmaya alışkın bir can olup, çok sayıda kedi ile birlikte yaşadığı evde epey mutsuz. bu nedenle yalnız veya bir kaç kediyle paylaşabileceği bir eve ihtiyacı var. sahiplendiren şahsın açıklamasından da görüleceği üzere bu can mecburiyetten terk edilmiş. bu nedenle  bu cana yuvasını açabilecek olanlara ivedilikle bu canı sahiplenmelerini önermekteyim. zira terk edilen, kaybolan, candostunu bir şekilde kaybeden canlara karşı son derece hassas olduğum bilinmektedir.