Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

evcil hayvan sahiplendirme ilanları

hayatta en çok sevdiğim varlıklar olan tavşanların sahiplendirmelerine yönelik ilanlarda epey hassaslaşmaktayım. bu iki tavşancanın da bir an önce mutlu olabilecekleri yuvalar bulabilmesi için dua etmekteyim. inş. ikisi de ayrılmaksızın, birlikte güzel ve güvenilir yuva bulurlar. 
2 tavşan, 3 yavru kedinin de evleviyetle yuva aramakta olduğuna dair ilanın da arasında bulunduğu, göz ucuyla bakılıp geçilmemesi, evi, balkonu müsait olanların ciddi şekilde yaklaşarak, bir cana daha yuva vererek, onu sokakta karşılaşacağı vahim olaylardan korumanın öneminin ve erdeminin bilincinde olunması gereken ilanlar.
 ilanı yer alan 5 can yuva arıyor.

"ilk bakışta farkedilmeyen bir de gri tavşan yavrusu var sağ tarafta. beyaz tavşanlar da yine çok özel canlar olup, yuvalandıkları eve mutlak ve sabit mutluluk getirirler. tavşancanları birbirinden ayırmadan, asla kafeste değil, ev içinde, bir odada, en kötü ihtimalle kapalı bir balkonda bakabileceklerin, yükümlülük ve sorumluluklarının farkında olan, bilinçli ve gerçek hayvanseverlerin sahiplenmesini öneririm. bilindiği üzere benim tavşanlara karşı zaafım bulunmaktadır, tüm bu muhteşemlikleri yüzünden. kedi yavruları herhalükarda yuva bulurlar, ancak türkiye'de maalesef tavşancan dostu olmanın, tavşan sevgisinin fazla bilinmiyor olması hasebiyle ağırlığı tavşancanların sahiplendirilmesine vermekteyim. tavşancanları sahiplenenler devamında her zaman tarafıma tavşan bakımı/hastalıkları/davranışları v.s. her hususta bilgi edinmek için başvurabilirler."