Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

kaz tüyü

kaz tüyü işkencesine dair en somut veri, bu resim şahsımı son derece etkilemektedir
hakkındaki işkence olduğuna dair sayısız görsel ve yazılı kanıtlara rağmen, sözlükte "oldukça konforlu" şeklinde, özellikle belli bir firmanın adı belirtilerek reklamı yapıldığına/yapılabildiğine üzülerek şahit olduğum işkence mamülü.
hakkında yazmış bulunduğum yazımın sonunda bu ürünün elde edilme yöntemlerini öğrenenlerin bir daha bu ürünü kullanmayacağından emin olduğumu belirtmiştim. kaz tüyü işkencesine dair yayınlara tek bir kaz tüyü üreticisi/kullanıcısı/satıcısından itiraz gelmediğini, ilgili ürünün bu şekilde, vahşet uygulanmak suretiyle elde edildiğine dair somut verilerin yalanlanmadığını da eklerim. bununla birlikte ilgili kaz tüyü ürünlerden yararlanan firmaların erdemli olmak adına kaz tüyü ürün kullanımından vazgeçtiğine, diğer ikame ürünlere yöneldiğine dair herhangi bir açıklama da gelmedi.
özetle, kaz tüyü işkencedir, kaz tüyü ürünleri satın almamak gerekmektedir.
madem bu kadar çabuk unutuluyor veya bilinçli şekilde çeşitli yöntemlerle unutturulmaya çalışılıyor, o zaman bir kez daha: http://www.turseng.com/...cesi-kaz-tuyu-urunleri.html - kaz tüyü işkencesi, ilgili çalışmayı okuyalım, görselleri izleyelim.