Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

kedi yavrusu


"bir aylık 2 yavrucak olmak üzere yuva aramakta olan şirinlik abidelerinin de aralarında bulundukları, pet shop yerine ücretsiz olarak gönüllü sahiplendirme yapan hayvanseverlerden sahiplenmeyi tercih eden gerçek insanları bekleyen can.
bu yavrucaklar iki kardeş olup, birlikte veya ayrı ayrı sahiplendirilecekmiş. ben tavşansever olduğumdan genelde tavşan resimleri gördüğümde çok etkilenir, şirinliklerinden ötürü yemeye ramak kalırım bu canları. şimdi, diyebilirim ki, ilk kez tavşancanlar için hissetiğim hayranlık duygusunu bu yavru kedicanların resimlerini görünce hissettim. nedense çok etkilendim bu şebeleklerden. özellikle baştan 4. resim çok güzel. ilan sahibinin emailde yazdığına göre tam süt içtikten sonra çekilmiş olduğundan bu resimler, bebeklerin pembe ve yumuşacık karınları dopdoluymuş ve ağırlıktan aşağıya sarkıyormuş ki, resimlerden de bu apaçık görülmektedir. bir de çok tombullar. özellikle ağız kısımları tombul tombul, pek tatlı görünüyor.
özetle, bir can sahiplenmek isteyenlere, asla ve kat'a pet shop'lardan değil, bu tür ücretsiz sahiplendirme yapan gönüllülerden sahiplenme yapmalarını önermekteyim."