Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

vip kennels

vahşet yuvası.
çalıştırdığı hayvan işkencecileri tck 151/1-2 uyarınca 4 ay - 3 yıl arası hapis cezası istemiyle yargılanacak, bu işletme sahipleri de eziyet gören köpek sahiplerine maddi ve manevi tazminat ödemekle yükümlü kılınacaklardır. ilaveten hayvan hakları savunucusu bir hukukçu olarak hayvan eğitimine karşıyım, şahsım için sirklerde gösteri amaçlı eğitilen canlara yapılan işkencelerle, pet hayvanlarına yapılan eğitim amaçlı çalışmaların/işkencelerin herhangi bir farkı yoktur.
otur, kalk, pati ver demek ve yaptırmak için canlara pozitif eğitim, negatif eğitim gibi abuk isimler altında eziyet etmeye gerek yoktur.
ayrıca, benzer ve çok daha ağır işkencelere tabi tutulan sirk hayvanlarına da aynı şekilde üzülünmesi gerektiğini belirtmekteyim.
zira elektrik vermekten, el ayak yakmaya, dikenli tellerle dövmeye, aç susuz bırakmaya, sopalarla dövmeye kadar geniş yelpazede işkencelere tabi tutulan arslan, ayı, tavşan, maymunların pet hayvanı olan köpekcanlardan herhangi bir farkı bulunmamaktadır. işkence, yalnızca pet hayvanına yöneldiğinde dehşete kapılıp tepki gösteren hayvan haklarına duyarlı herkese aynı duyarlılığı yasal işkence olduğu için hukukçular olarak hukuki takip yoluna gidemediğimiz sirk hayvanı vahşetlerine de göstermelerini önermekteyim.


vip kennels köpek eğitim merkezinde eğitim bu şekilde şiddet uygulanarak verilmektedir

vip kennels köpek eğitim merkezi - tayfun acar sahibi bu yerin, unutulmasın