Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

holland lop ve cüce tavşan

holland lop

cüce tavşan 
sahiplenmek isteyenler alttaki linke giderek irtibata geçebilir sahiplendiren şahısla. 
ücretsiz olarak sahiplenilebilecek olan canlar.

linkte cins tavşanlar yuva arıyor, pet shop'lardan satın almayın, ücretsiz olarak sahiplenin. bu canların önemli / öncelikli bir durumu mevcut, şöyle ki, bu canları sahiplendiren şahıs seçici değilmiş maalesef, ilanın başına üreticiler üşüşmüş bana gelen bilgiye göre, bu üreticilere de sahiplendirebilirmiş bu şahıs. bu üreticilerin bu tavşanları alıp üreterek sömürmesini engellemek gerek. üreticilerin eline düşmeleri halinde maalesef hepsi sık doğum yaptırılmaktan kısa sürede yaşamlarını kaybedecekler. evini geçici veya kalıcı olarak bu canlara açmak isteyenler linkte belirtilen ilgili facebook sayfasından sahiplendiren şahısla irtibata geçsinler. geçici olarak bu canlara evinde yer verebilecek olanlar de irtibata geçsin bu sahiplendiren şahısa. geçici olarak alıp yine sahiplendirme ilanlarına devam edebiliriz. yeter ki, üreticilerin almasını engelleyelim. gerçek hayvanseverlere gitmelerini sağlayalım. çok önemli ve öncelikli durum! üreticilerin eline düşmemeleri için bu canların kurtarılmasına vesile olmak gerek."

tavşan başlıklı entry'mden alıntıdır.

üreticilerin elinden kurtarılmalarına vesile olmak, hayatta en nefret ettiğim insanlar olan, hayvanların sırtından para kazanmaktan utanç duymayan üreticilerin bu canları almalarını engellemek için bugün olayı duyduğumdan itibaren uğraşmaktayım. inşallah üreticilerin ellerine düşmeden kurtarılmalarına vesile oluruz bu canların. çok gerginim sabahtan beri bu üzücü olay nedeniyle.


ek: bilindiği üzere ben tavşanları çok severim. tüm tavşanalrı severim. yeryüzündeki mevcut ne kadar tavşan varsa hepsini çok fazla seviyorum ve eziyet görmelerini engellemek için her an çaba göstermeye çalışıyorum.
bu canları ücretsiz olarak sahiplenebilir, üreticilerin eline düşmesini engelleyebilirsiniz.
sorumluluk sahibi, yükümlülüklerinin farkında olan gerçek hayvanseverler sahiplensin.