Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

kedi ve tavşan ve pet shop

bu can yuva aramaktadır, sahiplenmek için linke tıklayın
cins hayvan arayanların kurbanı olabilen canlar. şöyle ki, cins bir kedi/tavşan/köpek edinmek isteyenlerin ilk işi bir pet shop'a koşturarak buralardan mal satın alır gibi candostlarını satın almak oluyor. cinsçiliğe karşı olup, kendi canlarının doğal olarak tamamını sokak ve sanayi bölgelerinden sahiplenen biri olarak sokak hayvanlarına yönelinmesi gerektiğini vurgulamak isterim. ama illa cins hayvan edinmek istiyorsanız da bu durumda bakacağınız yer pet shop'lar olmasın, ücretsiz sahiplendirme siteleri ve facebook, twitter gibi sosyal medya araçlarında ücretsiz olarak yuvalandırılmaya çalışılan cins hayvanları ücretsiz olarak edinin, böylece cins hayvan üreticilerinin zavallı cins hayvanları sürekli damızlık olarak kullanıp, sömürmesine ve böylece kısa sürede yaşamlarını kaybetmelerine engel olun. 

cins tavşanlar yuva arıyor, pet shop'lardan satın almayın, ücretsiz olarak sahiplenin. bu canların önemli / öncelikli bir durumu mevcut, şöyle ki, bu canları sahiplendiren şahıs seçici değilmiş maalesef, ilanın başına üreticiler üşüşmüş bana gelen bilgiye göre, bu üreticilere de sahiplendirebilirmiş bu şahıs. bu üreticilerin bu tavşanları alıp üreterek sömürmesini engellemek gerek. üreticilerin eline düşmeleri halinde maalesef hepsi sık doğum yaptırılmaktan kısa sürede yaşamlarını kaybedecekler. evini geçici veya kalıcı olarak bu canlara açmak isteyenler linkte belirtilen ilgili facebook sayfasından sahiplendiren şahısla irtibata geçsinler. geçici olarak bu canlara evinde yer verebilecek olanlar de irtibata geçsin bu sahiplendiren şahısa. geçici olarak alıp yine sahiplendirme ilanlarına devam edebiliriz. yeter ki, üreticilerin almasını engelleyelim. gerçek hayvanseverlere gitmelerini sağlayalım. çok önemli ve öncelikli durum! üreticilerin eline düşmemeleri için bu canların kurtarılmasına vesile olmak gerek.
 cins bir kedi yuva arıyor. ücretsiz olarak sahiplenin.

--------------------------------------------------------------------------------------
bu kedi can da yuva aramaktadır, ücretsiz sahiplenmek için yazıdaki linke gidin
pet shop
gerekli yasal düzenlemelerin evleviyetle gerçekleştirilmesi yoluna gidilerek tarım ve köy işleri bakanlığı tarafından canlı hayvan satışı yapmasının engellenmesi gereken hayvan hakları ihlallerinin kaynağı, canlarla ilgili tüm üzücü olayların baş aktörü.
"cins hayvan arayanların kurbanı olabilen canlardan birisi de tavşanlardır. şöyle ki, cins bir kedi/tavşan/köpek edinmek isteyenlerin ilk işi bir pet shop'a koşturarak buralardan mal satın alır gibi candostlarını satın almak oluyor. cinsçiliğe karşı olup, kendi canlarının doğal olarak tamamını sokak ve sanayi bölgelerinden sahiplenen biri olarak sokak hayvanlarına yönelinmesi gerektiğini vurgulamak isterim. ama illa cins hayvan edinmek istiyorsanız da bu durumda bakacağınız yer pet shop'lar olmasın, ücretsiz sahiplendirme siteleri ve facebook, twitter gibi sosyal medya araçlarında ücretsiz olarak yuvalandırılmaya çalışılan cins hayvanları ücretsiz olarak edinin, böylece cins hayvan üreticilerinin zavallı cins hayvanları sürekli damızlık olarak kullanıp, sömürmesine ve böylece kısa sürede yaşamlarını kaybetmelerine engel olun. 
cins tavşanlar yuva arıyor, pet shop'lardan satın almayın, ücretsiz olarak sahiplenin. bu canların önemli / öncelikli bir durumu mevcut, şöyle ki, bu canları sahiplendiren şahıs seçici değilmiş maalesef, ilanın başına üreticiler üşüşmüş bana gelen bilgiye göre, bu üreticilere de sahiplendirebilirmiş bu şahıs. bu üreticilerin bu tavşanları alıp üreterek sömürmesini engellemek gerek. üreticilerin eline düşmeleri halinde maalesef hepsi sık doğum yaptırılmaktan kısa sürede yaşamlarını kaybedecekler. evini geçici veya kalıcı olarak bu canlara açmak isteyenler linkte belirtilen ilgili facebook sayfasından sahiplendiren şahısla irtibata geçsinler. geçici olarak bu canlara evinde yer verebilecek olanlar de irtibata geçsin bu sahiplendiren şahısa. geçici olarak alıp yine sahiplendirme ilanlarına devam edebiliriz. yeter ki, üreticilerin almasını engelleyelim. gerçek hayvanseverlere gitmelerini sağlayalım. çok önemli ve öncelikli durum! üreticilerin eline düşmemeleri için bu canların kurtarılmasına vesile olmak gerek."