Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

KEİTH

bir süre önce son dönemde izleyip beğendiğim filmler arasından öne çıkan 2'sini belirtmiş, hakkında yazmış, soundtracklerini de ekleyerek, son dönem beğendiğim filmler üçlemesi yaparak, 3. filmi de bulursam buraya ilave edeceğimi belirtmiştim. sacın ayağını tamamladım, söz konusu 3. filmi de buldum.
dün itibariyle biraz geç fark ederek, bu kadar geç fark etmemize bizi şaşırtacak kadar iyi/kaliteli film olan KEİTH.
son derece etkileyici, güzel, anlamlı, verimli ve kaliteli bir yapım. her özel yapım gibi bu eserin de soundtrack'leri özen ve hassasiyetle seçilmiş olup, çok güzeldir. özetle, oldboy, stoker ve keith son dönemde izlediğim ve çok beğendiğim, izlenmesini / izlettirilmesini (cebir, hile hüda, tehdit ve şiddetle: swh) önerdiğim yapımlar oldu.
ketih filminde aynı zamanda şarkıcı olan Jesse McCartney'in performansı son derece etkileyiciydi ve başarılıydı. yine one tree hill dizisinin ilk sezonlarından bilinen Elisabeth Harnois oyunculuğunun en başarılı ve en gerçekçi örneğini bu filmde vermiştir.
not: 87 doğumlu erkek oyuncu ile 79 doğumlu bayan oyuncunun arasındaki bu büyük yaş farkına rağmen, ortaya çıkan uyum ve başarılı oyunculuk ve de elbette bayan oyuncunun yaşını belli etmemesi bu yaş farkını zerre kadar hiss ettirmemiştir.
keith'i biz izledik, hepimiz beğendik, izleyin, izlettirin, önerilir.
bu da filmden etkileyici soundtrack örneği: