Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

ufuk günaydın

hayvan hakları gelişmediği ve iyileştirilmediğinden muadilleri artarak devam etmektedir. bu sefer muadili medyadan çıkmıştır. sokak köpeği fındık'ı öldürdüğü iddia edilen şahıs, radikal'in eski başarısız yönetmeni, hürriyet'in başarısız yazarı, samimiyetsiz açıklamalar ustası.
m. nedim hazar'ın güzel bir yazısının başlığı ile ifade edersek, kesekağıdı bile olamayan boyalı basının lüzumsuz işler müdürü.

http://www.turseng.com/...anlara-eziyet-edenleri.html - sahipsiz hayvanı öldürdüğü iddia edilen bu şahıs bu hazır şikayet dilekçesi olaya uyarlanarak il orman ve su işleri müdürlüğüne şikayet edilebilir. 
çalıştığı gazeteye de protesto emailleri atılarak, ilgili gazete boykot edilebilir bu şahsı işten çıkarana kadar.
ismet berkan tarafından tekmelenerek trafiğe iteklenip öldürüldüğü iddia edilen köpek fındık
not: ekşisözlük'te 23.03.2011 tarihinden itibaren earthlings nick'iyle ve bir kaç aydır aynı zamanda yeni edindiğim tsirkul nick'iyle yazmaktayım. hem bu blog'da, hem de blog'un ücretsiz sahiplendirme amacıyla açılan alt blog'u - bir kolu olan www.canbul.org'da hem tsirkul, hem de earthlings nick'leriyle yazdığım entry ve yazıları paylaşmaktayım. özetle, tsirkul ve earthlings nick'lerinin ikisi de tarafıma aittir, bu nick'lerle yazılan tüm yazılar da yine şahsıma ait olup, fikri haklar yasası çerçevesinde koruma altındadır.